Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, dovlagsi said:

Iz prve ruke, broj zaposlenih u ovlašćenim servisima kod nas se značajno smanjuje već sad. 

prelaze u privatnu praksu samo dok uzmu dovoljno kontakata :)))

a i realno zbog svega drugog što smo već pomenuli 🙂

40 minutes ago, Junkie said:

Samo da mu nije 45 ograničenje bi bio precarski auto. 😞

ja bih iskreno probao da vidim kakav je u vožnji ako kod nas bude prilike.

1 hour ago, dovlagsi said:

btw Ami Van 😂

 

bez suvozačevog sedišta smart može da bude solidan za te kurirsko-poštarske poslove, tj. i kad mu oboriš sedište, tako da me ne bi čudilo da ovo može biti zamena za poštare, što verovatno ciljaju.

umesto motora koji ima onu prikolicu iza za poštu, koji je samim tim veći nego ovaj ami, mogu ovo da im daju a jednako će se lako parkirati kao sa motorom svugde.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dovlagsi said:

Pa dobro, nije baš toliko loš. Svakako je bolji od prethodnog! 

nemam pojma, Merc po mom mišljenju ima taj hit & miss po sezonama 🙂

Tamo negde 2013-2014 je ona generacija bila ok dizajnerski, onda su uradili redizajn pa mi je bio buđav, sad opet ona prethodna sa malo oštrijim farovima mi je bila kul, sad opet ova gde su ga "zaoblili" mi je vrljava.

Link to comment
Share on other sites

Pored toga sto je Volvo precenjen i pored toga sto su promasili trziste (a onda i ceo balkan) da li je iko lud da plati ovo toliko para?

Za 100k mozes da biras premium sta god ti padne na pamet, da ti ostane za putovanje oko sveta i da ti puse elitne prostituke u svakoj zemlji koju posetis

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ali i Volvo je premium 😉 Šalu na stranu po inostranstvu se dosta kupuje, nisam se vozio u ovome, ali sam se vozio u V90 što je isto to samo karavan. Stvarno je unutra ludilo kakav je i udoban i sve to, uspeo sam da istovremeno upalim i grejanje i hlađenje sedišta pošto sam seljak 🙂 ali bih rekao da postoji vrlo tržište za taj Volvo, s tim da su to uglavnom ljudi koji pare i inače ne troše na kurve i imaju dovoljno da putuju. A ovi kod nas znaju da to sve naravno ne prolazi ali jbg moraju da rade nešto 🙂

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

by far najlepši automobil ikad upriličen

prvi put vidim, ima potencijala, da! ALI - jako mi smeta ovaj ludacki razmak izmedju A stuba i pocetka tocka, kao da su celu kabinu greskom pomerili unazad za 30 cm...

 

malo me podseca na ovaj lepi auto, posebno od nazad

Aston-Martin-Lagonda-Taraf.jpg1-million-will-buy-you-the-lousiest-asto

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Pa koliko su ti jeftine te kurve kad proputuješ i svet za 15k eur i ostane ti za njih? To ono kao ja sam toliko dobar jebač da one meni plaćaju? :tf:

Šalu na stranu, premium plug-in hibridi u Srbiji su ono "naterao nad proizvođač da uzmemo, nismo mi hteli" situacija jer su poprilično besmisleni kod nas pa je teško porediti cene. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...