Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

On 1/21/2022 at 8:22 AM, Lucky said:

pa zato što neko mora ta kola i da kupi! 🙂 a kad odlučuješ između audi i bmw i merc možda se baš opredeliš za audi jer te razumeju! ne pričamo ovde direktno o tome da će 12ogodišnja non-binary riba da kupi audi, ali možda će njen ćale koji je normalan ali eto ona će biti srećna tj. neće da mu histeriše jer je kupio BMW koji joj se ne obraća sa they-them, a tu imaš i čitav lobi gej populacije i slično koji ima para i tako.

Ma jok, tipican failed marketing da budu u trendu, dakle dobar marketing. Ionako svi kupuju po sajmovima za popust. Pravo pitanje je sto ovo nema na nalogu za saudi?

moja pederska jadna firma kad je stavlhala ove woke boje (ne homo boje, pederi su posten svet), saudi accounti su ofc imali standardan logo. Mnogo jadno, posebno sto taj woke shit guraju likovi po firmama koji ne znaju gde biju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 hours ago, f4ts0 said:

Ma jok, tipican failed marketing da budu u trendu, dakle dobar marketing. Ionako svi kupuju po sajmovima za popust. Pravo pitanje je sto ovo nema na nalogu za saudi?

moja pederska jadna firma kad je stavlhala ove woke boje (ne homo boje, pederi su posten svet), saudi accounti su ofc imali standardan logo. Mnogo jadno, posebno sto taj woke shit guraju likovi po firmama koji ne znaju gde biju

eh, pa to je standard, pun net memea za sve firme 🙂

Bethesda_Pride_Month_Logos_Banner.jpeg

a5WM60O_700b.jpeg

itd itd 🙂

11 hours ago, f4ts0 said:

Ma jok, tipican failed marketing da budu u trendu, dakle dobar marketing. Ionako svi kupuju po sajmovima za popust. Pravo pitanje je sto ovo nema na nalogu za saudi?

 

stavljaju gde naravno može da poboljša prodaju. 

naravno svi to znamo ali moje otkrovenje maks oko toga je bilo u USA kad sam bio u istom trenutku kad je bio pride u LA - svaka radnja koju možeš da zamisliš je bila pride obojena sa proizvodima za pride itd, od male pekare na ćošku sa kroasanima duginih boja do ono Rolexa koji ima pride limited edition. Uber otvori novu kategoriju za pride prevoz sa specijalnim popustom, Google ubacuje putanju tog dana u pride bojama umesto standardne plave ... Da ne pričamo nike, ovo ono, svi izlozi doterani itd. Samim tim, to će da se prodaje, rokamo po tome.

Link to comment
Share on other sites

Skoda najbolji auto!

Quote

 

У Србији је током 2021. године продато 30.416 нових аутомобила, што је 16 процената више него 2020. Резултати би били бољи да поред пандемије није било проблема са несташицом возила на тржишту у Србији. Када је реч о најпопуларнијим аутомобилима на домаћем тржишту протекле године најтраженији били су "фијат" и "шкода".

У протеклој години продато је око 1.200 "мерцедесa", око 600 "аудија" и 250 "ленд ровера", док се за БМВ одлучило око 800 купаца. Што значи да се премијум аутомобили без обзира на ковид и кризу у пословању траже.

 

a evo i ovo, ako korona ne pomrsi planove!

Quote

После две године паузе, ове године увозници планирају да се у Београду одржи Сајам аутомобила од 12. до 15. маја.

 

Link to comment
Share on other sites

Dule, nisam znao da si menjao pasata ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Ma imam samo par slika, nisam nigde ni kacio, tipa fejs i insta da ispadnem pravi ljakse gastos 😄

daj da vidimo svejedno, red je

15 minutes ago, Lucky said:

al u duletovom slučaju ide unatraške!

ovaj u prvom pravougaoniku u drugom redu mi liči na Igora

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ferrari 296 gtb, prvi V6 u istoriji Ferrarija (2,9 V6, kapirate)! Maltene isti motor ko u Duleta, čak ima 100 kubika manje! S tim što naravno ima pozadi elektro motor, te ima ukupno 830 konja 😁 pazi, 830 konja u Ferrariju koji je iz linije 355, 360, 430, 456 prethodnika 😬

Ferrari-296_GTB-2022-800-03.jpg

Ferrari-296_GTB-2022-800-08.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Highl1 said:

ovaj u prvom pravougaoniku u drugom redu mi liči na Igora

ahaha, jeste malo :))

1 hour ago, dovlagsi said:

Ferrari-296_GTB-2022-800-03.jpg

pa ako su želeli da im automobil izgleda kao patka (životinja, ne muški polni organ) uspeli su!

evo i zvanični logo:

e479fb2e13484851a8895de0deab8528.jpg

mada mi je prva asocijacija zapravo bila darkwing, ali sad vidim da on ima ljubičasti povez, mislio sam da je crn 🙂

MallardDarkwing.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

Pa ne, čak je i Dule napisao da je ta slika samo za džipove! 😄

više sam mislio na ovu 🙂

tumblr_olxhc6oWDk1qawznlo1_640.jpg

22 minutes ago, Dule_smor said:

Evo par slika, imate i komsijin A5 pored kao bonus!

lep ti je dizvineš!

lepo su sastavili taj zadnji deo meni se oduvek sviđao. malo neobičan u odnosu na druge modele.

8 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha...Trier Süd, malo dalje od centra, ali fin i miran kraj, nema saobracaja, blizu je park sa jezercima i suma, a ima i Maxi i posta odmah pored!

al kad vidim ovu nemačku gradnju (roze kuća gore desno) nije mi dobro.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha, takve su zgrade ovde u okolini. Ovo je stari kvart renoviranih zgrada gde su stanovali francuski oficiri dok je ovo bila njihova okupaciona zona posle ww2, tako mi rekose.

ma kvart deluje kul i ovi kadrovi borče 🙂 imaš makar zelenilo, ali totalno ne volim te "hladne" zgrade koje imaju u pola nemačke, nemam pojma i oni ulazi do samog trotoara sa onim glupim vratima i tako 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...