Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram priznati da je i jedinih par mojih sightinga Taycana onog običnog bilo upravo u tom kraju! Tako da ima tu nešto. 

Ma meni je više kao koncept besmisleno - kao praviš supersportski EV i ono kao "a da napravimo i karavan". Sam Taycan mi je i inače čudan što se izgleda tiče pa ovo nije toliko strašno, više mi je misaoni tok u glavi problematičan :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Zwerko said:

Moram priznati da je i jedinih par mojih sightinga Taycana onog običnog bilo upravo u tom kraju! Tako da ima tu nešto. 

 

pa brate kapije vračara, sam krem društva u inače najgoroj ulici za sve koji su originalno sa vračara :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Moram priznati da je i jedinih par mojih sightinga Taycana onog običnog bilo upravo u tom kraju! Tako da ima tu nešto. 

Ma meni je više kao koncept besmisleno - kao praviš supersportski EV i ono kao "a da napravimo i karavan". Sam Taycan mi je i inače čudan što se izgleda tiče pa ovo nije toliko strašno, više mi je misaoni tok u glavi problematičan 🙂

Pa ono, testirali su tržište sa Panamerom, koje takođe imaju normalnu i karavan. Ovo je to, samo EV 🙂A sve je ovo samo uvod u SUV ekspanziju, ne samo Poršea već i svih drugih bitnijih brendova. Evo ostaće ovo ovde zapisano - uskoro nećemo moći da se odbranimo od svakojakih električnih SUV modela! 

btw, da li nam tojota uskoro vraća čuveni 2000GT?? 

Toyota-GR_GT3_Concept-2022-800-01.jpg

Toyota-GR_GT3_Concept-2022-800-03.jpg

toyota%202000gt%201.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

nije baš za vesti, ali kapiram ovo je i neki pričajte o automobilizmu topik 🙂 gledam yt random klipova u posle vreme, i preporuči mi yt ovaj. Ovi Indijci voze kao na soniju, svi, dinamično što bi rekao onaj neki naš lik 🙂

 

 

bonus poeni što ima masku ali ne i pojas 🙂 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dovlagsi said:

zašto zalaze u to toliko uopšte? pa pravite kola pobogu

pa zato što neko mora ta kola i da kupi! 🙂 a kad odlučuješ između audi i bmw i merc možda se baš opredeliš za audi jer te razumeju! ne pričamo ovde direktno o tome da će 12ogodišnja non-binary riba da kupi audi, ali možda će njen ćale koji je normalan ali eto ona će biti srećna tj. neće da mu histeriše jer je kupio BMW koji joj se ne obraća sa they-them, a tu imaš i čitav lobi gej populacije i slično koji ima para i tako.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da tu ima i onog dela koga će ovo da pogodi - u smislu sad su oni objavili na Twitteru taj they-them video i sad će svi ti likovi da to hajpuju i da se oduševljavaju i ovo što kaže Laki da ubede nekog u svom okruženju da na osnovu toga kupi baš Audi a ne nešto drugo. S druge strane, osim tako random ljudi po netu koji će da hejtuju zbog cele SJW i ostale kulture, realno je mali negativan efekat toga - prosečnog kupca Audija baš zabole kako se obraćaju nekome tamo. Čak i da metnu neki ovaj šareni gej-diverse Audi u salon verovatno će gomila ljudi da prođe sa "što je ružna boja" i da kupi onaj koji je zapravo hteo da kupi. U tom smislu njima to može da bude samo plus a ne i minus pa što ne uraditi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Zwerko said:

Mislim da tu ima i onog dela koga će ovo da pogodi - u smislu sad su oni objavili na Twitteru taj they-them video i sad će svi ti likovi da to hajpuju i da se oduševljavaju i ovo što kaže Laki da ubede nekog u svom okruženju da na osnovu toga kupi baš Audi a ne nešto drugo. S druge strane, osim tako random ljudi po netu koji će da hejtuju zbog cele SJW i ostale kulture, realno je mali negativan efekat toga - prosečnog kupca Audija baš zabole kako se obraćaju nekome tamo. Čak i da metnu neki ovaj šareni gej-diverse Audi u salon verovatno će gomila ljudi da prođe sa "što je ružna boja" i da kupi onaj koji je zapravo hteo da kupi. U tom smislu njima to može da bude samo plus a ne i minus pa što ne uraditi. 

pazi, ima i toga a ima čak i toga da ako bi se neko hteo pobuniti ne bi ni smeo jer jelda, moraš biti woke 🙂 i onda na individualnom nivou neko može da odluči da ne kupi audi zbog ovoga, ali to su mizerni procenti tako da se ništa krupnije neće desiti.

jedina fora je što niko ne kapira da sutra ako bi trend bio da se promovišu samo eskimi, onda bi audi podržavao samo eskime i instant zaboravio na they-them 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Junkie said:

Moraću da krenem po mailovima da lupam nešto oko toga, čist da trolujem ljude.

rur/rhey obraćanje ubuduće moliću 😄

pa to 🙂 i ono ignorišeš im mailove ili kao "ne razumem izvinjavam se, možete da ponovite?" 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...