Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

43 minutes ago, togFU said:

Ja mogu da se zakunem da sam najavu za sajam polovnih automobila već video pre par godina? Moguće da je to bilo prošle godine, pa otkazano zbog kovilja, pa je sad ipak opet "prvi" 🙂

kvik gugl kaže bilo u srpskoj atini!

https://www.danas.rs/zivot/auto/sajam-polovnih-automobila-na-auto-moto-berzi-u-novom-sadu-21-i-22-septembra/

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dovlagsi said:

BMW XM

standalone M projekat koji ide u serijsku proizvodnju, ne deli platformu ni sa jednim akttuelnim BMW-om

Plug-in hybrid 750 KS, zwerko reaguj! 

Nadam se da će ih Citroen tužiti zbog oznake modela! 

Skoda Kodiaq, onaj pikap Elona Maska i svinja imali dete i ispalo ovo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky said:

mislim da si omanuo, najjače da ova ekipa priznaje EV ili plug-in kao bilo kakav koncept :))

Mili, ne znam šta ti tačno znači to EV i "koncept" ali ako si me osramotio pred celim rurom sledi fizički obračun!

Što mi se ne bi svidžao BMW novi, jeste da više volim audi ali ovaj BMW moderan nekako a i velik što je najvažnije, plus ima 750 konja šta nije jasno breee

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Mili, ne znam šta ti tačno znači to EV i "koncept" ali ako si me osramotio pred celim rurom sledi fizički obračun!

Što mi se ne bi svidžao BMW novi, jeste da više volim audi ali ovaj BMW moderan nekako a i velik što je najvažnije, plus ima 750 konja šta nije jasno breee

hahaha, 750 konja realno si me zafrkn'o ali i dalje mislim da je Q7 proverena šema.

doduše sad videh što ima dva znaka pozadi :))) aha pa ovo kao one renesansne slike, svakim gledanjem otkriješ nešto novo.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Johnn1e said:

Meni je urus isto odvratan, kao i svaki drugi suv, cak iako i on pokusava da pozadi lici na sedan. Ovde se mislilo na performanse Laki.

ah, ok onda u redu! ako su performanse neka bude da je killer 🙂 

valjda ima i neki drugi killer koji ne izgleda kao dete da je crtalo 🙂

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Lucky said:

ah, ok onda u redu! ako su performanse neka bude da je killer 🙂 

valjda ima i neki drugi killer koji ne izgleda kao dete da je crtalo 🙂

A mozda da prestanemo generalno da dajemo ocene izgledu automobila kao da smo svi zavrsili dizajn i da znamo o cemu pricamo. 😀 

Ti i ja kao obicni korisnici cenim da mozemo samo subjektivno da gledamo na stvar i da kazemo dal nam se nesto svidja ili nam se ne svidja. Evo recimo meni se ne svidja ovaj pravac gde idu sa ovim ali pretpostavljam da taj ko ga je nacrtao se malo bolje razume od mene. Na kraju ce broj prodatih jedinica biti merilo njegovog 'uspeha'. (opet ne obavezno i kvalitet samog dizajna)

Link to comment
Share on other sites

Znate kako, ima još jedna vrlo bitna komponenta u ovoj priči - novi automobili su jednostavno počeli da izgledaju užasno na slikama! Svaki novi BMW izgleda 300x bolje uzivo (osim piggy serije 4 naravno), evo ako pričamo o ovoj klasi gde će biti novi BMW XM - ja mrzim te performance SUV kupee, ali otkako sam prvi put uzivo video Cayenne Coupe počeo je da mi se dopada! 😬

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Johnn1e said:

A mozda da prestanemo generalno da dajemo ocene izgledu automobila kao da smo svi zavrsili dizajn i da znamo o cemu pricamo. 😀 

Ti i ja kao obicni korisnici cenim da mozemo samo subjektivno da gledamo na stvar i da kazemo dal nam se nesto svidja ili nam se ne svidja. Evo recimo meni se ne svidja ovaj pravac gde idu sa ovim ali pretpostavljam da taj ko ga je nacrtao se malo bolje razume od mene. Na kraju ce broj prodatih jedinica biti merilo njegovog 'uspeha'. (opet ne obavezno i kvalitet samog dizajna)

kako misliš, pa valjda imamo pravo na svoje mišljenje. Evidentno je da će svaka roba naći svog kupca, bilo da je reč o automobilima, patikama, jaknama, cipelama, CIPELOPATIKAMA, mobilnim telefonima, sudoperama i kadama, trosedima i foteljama. Ali kao, pojavljuje se nešto, mogu da izrazim svoje nezadovoljstvo time na šta nešto liči. Što ne znači da sutra neko neće da kupi one kretenske patike što izgledaju kao svemirski brod ili VERSACE majicu dugih rukava sa zlatnim ispisom 🙂 ili Luj IV sofu.

Pa pričasmo ovde o onom mercedes kutija džipu što se prodaje na lopate 🙂 Evidentno ga ljudi kupuju, možda je nekome čak i ružnjikav ali je SIMBOL pa kao ajde, što ne menja činjenicu da kad bih imao pare nikad tako nešto ne bih kupio 🙂 

55 minutes ago, manson said:

vidim već cvetanje novog posla 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

kako misliš, pa valjda imamo pravo na svoje misljene.

Nemas pravo!!1 Salu na stranu, naravno da svako ima pravo i na svoj ukus ili na misljene ali oko toga nema mnogo diskusije. A ti dobro znas na sta sma mislio, tako da taj koji ga je crtao nije dete i zna sta radi. E sad sto je njihov novi dizajnerski sef odlucio da izbaci brda nekih polarizujucih automobila videcemo kako ce bmwu to da se isplati. Nadam se da ce da par klasa da ostavi na miru. 😅

Sto rece dovlagsi, pitaj boga kako ovo izgleda na ulici zapravo.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Johnn1e said:

Nemas pravo!!1 Salu na stranu, naravno da svako ima pravo i na svoj ukus ili na misljene ali oko toga nema mnogo diskusije. A ti dobro znas na sta sma mislio, tako da taj koji ga je crtao nije dete i zna sta radi. E sad sto je njihov novi dizajnerski sef odlucio da izbaci brda nekih polarizujucih automobila videcemo kako ce bmwu to da se isplati. Nadam se da ce da par klasa da ostavi na miru. 😅

Sto rece dovlagsi, pitaj boga kako ovo izgleda na ulici zapravo.

ma jasno je to. pa evo hyundai o kojem pričasmo, cela gama je da se odmah baci u kantu za đubre, crtao filip višnjić, ali oni toga izgleda prodaju valjano dovoljno, jer se viđa po gradu svakako. znači nekome se dopada i prošlo je neki QA proces i odobrenja itd. doduše ajde, ne mogu da kažem da i to nekad ne fejluje, ali baš da su se zeznuli za celu gamu, sumLJam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Johnn1e said:

Nemas pravo!!1 Salu na stranu, naravno da svako ima pravo i na svoj ukus ili na misljene ali oko toga nema mnogo diskusije. A ti dobro znas na sta sma mislio, tako da taj koji ga je crtao nije dete i zna sta radi. E sad sto je njihov novi dizajnerski sef odlucio da izbaci brda nekih polarizujucih automobila videcemo kako ce bmwu to da se isplati.

Ok, možda mi nismo stručni da komentarišemo (iako se slažem sa Lakijem), ali evo i bivši dizajner BMW-a (koji je dizajnirao prvi X5 recimo) nema baš reči hvale za novi pravac dizajna kojim BMW ide (tone)... jedva čekam da on izbaci i komentar na ovaj XM...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...