Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

On 18/07/2018 at 11:10 PM, dovlagsi said:

Ovako izgleda enterijer jednog novog Geely-ja omg

 

Kinezi napreduju rapidno! Krenuli su da prave mobilne bolje nego zapadnjaci, automobili su sledeći :)

Inače ne znam šta je sa pandurima i presretanjem, da li nekoga specifično jure ovde po kraju ili je to sad neka nova fora svugde, ali bukvalno ne mogu da prođem krstom da se negde nisu zaboli.

I to sad stoje kod BDP u cara nikolaja i taksi stanice gde u životu nisu bili.

onda se štekaju na samom početku šumatovačke na spoju sa južnog bulevara, gde isto nikad nisu stajali.

pa onda na vrhu jovana rajića kod semafora...

i naravno na standardnim mestima kao što su opština zvezdara i viša poslovna, gde je posebno interesantno da stoje na obe pozicije, pa ako slučajno prođeš te na bulevaru pa skreneš desno, evo ih sledeći odmah tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

List piše da su u Srbiju već su stigli Alfredo Leđero, šef svih direktora proizvodnje u Evropi, i Silvija Verneti, zadužena za kompaniju u Kragujevcu a dogovor sa srpskim partnerom očekuje se u utorak ili sredu. 

Kako navode, izvesno je da je uz montažu hibridnog modela "550-L" sa elektromotorom, u planu je i potpuno novi model automobila koji bi sa proizvodnih traka mogao da siđe već u drugoj polovini naredne godine. radna, nezvanična oznaka je "601". 

Novi "B-suv" u Kragujevcu bi se proizvodio paralelno sa postojećim modelom "500-L", a u određenom trenutku bi ga nasledio novi model, na koji bi se preorjentisala sva proizvodnja. 

Razlog za verovanje u tu priču je to što segment tog tipa automobila, kojem pripada "500-L", beleži pad prodaje, premda je kragujevački "fijat 500" i dalje najprodavaniji u svom segmentu u Evropi, navodi Politika.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

C4Xk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1dRN01EQV8vNDBjMjUzOTEwODE4NzRjZGU5MjEwMmVjNmQwNzA3MzIuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB.jpg

- Pošto često poslovno idem u Džordža Vašingtona, neretko se i parkiram na tom mestu, i to nakratko. I nikad do sada nisam dobio kaznu. Još čudnije mi je što mi je Komunalna policija napisala kaznu, a pritom nikoga nisam zagradio niti sam kome smetao. Takođe, parkirao sam se iza znaka, a to bi trebalo da znači da je parkiranje tu dozvoljeno - i dalje je u čudu vozač, koji dodaje da je čuo da će morati da plati 5.000 dinara iako na obaveštenju Komunalne policije ne piše kolika ga kazna očekuje.

A šta piše na obaveštenju? Između ostalog, i to da se prekšajni nalog izdaje u skladu sa odredbama Zakona o prekršajima.

- Ovde vidimo da na delu trotoara gde se vozač parkirao ne postoji horizontalna signalizacija. Kada nema horizontalne signalizacije, onda važi vertikalna, iza koje se vozač parkirao. Problem je što se vozač nije parkirao u skladu sa dopunskom tablom koja je postavljena iznad saobraćajnog znaka, a prema kome moraš da se parkiraš paralelno s ivičnjakom ili sa osom kolovoza. Dakle, da se vozač tako parkirao, a ne kako jeste, ne bi mogao po Zakonu o bezbednosti saobraćaja na putevima da bude kažnjen - objašnjava Okanović.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije se parkirao na obelezeno mesto i dobio kaznu? Ko ga jebe realno. Zar je bitno da li je parkiran po osi ili nije? A komunalna moze da napishe vishe kazni za parkiranje. Moj cale je dobio dve jer se parkirao "na zelenoj povrshini" ispod nadvoznjaka mosta kod buvljaka :D nigde trave ali zasluzio je :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2018 at 3:52 PM, Lucky said:

Ovde vidimo da na delu trotoara gde se vozač parkirao ne postoji horizontalna signalizacija. Kada nema horizontalne signalizacije, onda važi vertikalna, iza koje se vozač parkirao. Problem je što se vozač nije parkirao u skladu sa dopunskom tablom koja je postavljena iznad saobraćajnog znaka,

Vec si imao objasnjenje za to, i sve se to uci u auto skoli. Al sto bi neko citao objasnjenja kad moze da zverkuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izadje novi 911, na RURu se priča o Mazdi, i posle krivi su plusevi i minusi na forumu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

al' nađoše boju :)

Beograd -- Beograd će ubuduće imati posebnu zonu parkiranja - "ljubičastu" i ona će se nalaziti u najužem centru grada.

Prema rečima Gorana Vesića, zamenika gradonačelnika Beograda, nova zona će biti samo za parkiranje u trajanju do pola sata, dok će u svim drugim zonama, građani moći da, uz plaćanje dodatnog sata, produže parkiranje.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Lucky said:

al' nađoše boju :)

Beograd -- Beograd će ubuduće imati posebnu zonu parkiranja - "ljubičastu" i ona će se nalaziti u najužem centru grada.

Prema rečima Gorana Vesića, zamenika gradonačelnika Beograda, nova zona će biti samo za parkiranje u trajanju do pola sata, dok će u svim drugim zonama, građani moći da, uz plaćanje dodatnog sata, produže parkiranje.

Ja sam mislio da je Games.CON najgluplje ime za manifestaciju sve dok nisam procitao ovu vest

Quote

Vesić je, na otvaranju Regionalne konferencije o parkiranju "PARkon 2018"

Na stranu sto uopste postoji regionalna konferencija o parkiranju [roflmao][roflmao][roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...