Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da su imali nešto jako slično kao koncept u Ženevi? Ili sam se pogubio u objašnjenjima Mladena Alvirovića kad sam gledao :)

Konačno jedna Toyota za koju mogu da kažem da izgleda lepo. Gledam one Yarise - taman se naviknem na ružnoću nekog novog modela kad se pojavi još noviji i još ružniji pa mi onaj prethodni postane kul :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, manson said:

Mogli bi da uvedemo i ono kao u USA da je uvek uslovno desno osim ako ne stoji znak za zabranu.

to je pravilo u mnogim državama i bližim od USA, poput Nemačke na primer, da ja znam.

a i kod nas sad na najvećem broju mesta, makar u bgd, su ugradili uslovne strelice desno na semaforima, kao razmišljaju o tome.

18 hours ago, voodoo_ said:

Pojedine radnje se više ne smatraju prekršajem - preticanje bicikala

noćna mora polagača vožnje :))

46 minutes ago, dovlagsi said:

ajd malo da se vratimo na trasu

Toyota Corolla za USA tržište

Toyota-Corolla_Hatchback-2019-1280-0d.jp

 

znači ni u ovoj godini ništa od povećanja rezolucije ekrana u kolima na preko 320x240...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tortky said:

To bi imalo smisla da neće svaki mongoloidni potomak majmuna da pregazi pešaka koji na takvoj raskrsnici pokuša da pređe ulicu na svoje zeleno svetlo.

Kako ne postoji kultura poštovanja propisa (ili zdravog razuma koji kaže DA NE TREBA DA ZGAZIŠ PEŠAKA KOJI ŽELI DA PREĐE ULICU NA ZELENO SVETLO) uopšte tu uslovnu strelicu treba potpuno ukinuti.

to nažalost neće ništa rešiti, koncept ukidanja stvari zato što postoje debili koji to ne umeju da ispoštuju.

pa imaš relativno sličnu situaciju na svakoj raskrsnici gde postoji bočni pešak, odnosno pešak koji zajedno sa vozilom koje skreće ima zeleno svetlo. i naravno imaš careve koji projure ili još i sviraju pešacima ... rešenje može da bude odvojeno puštanje pešaka i vozila ali bi to usporilo saobraćaj.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

znači ni u ovoj godini ništa od povećanja rezolucije ekrana u kolima na preko 320x240...

viš da ima podršku za apple car, to im je verovatno malo podiglo zahtevanu rezoluciju (inače prejadnog tojotinog ekrana u novim modelima, ono u CHRu je super-tužno leptejebo)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

oni cak ni u leksusima ne nude podrsku ni za Apple i Google sisteme, iz nekog razloga.

U svakom slucaju meni je auris mnogooooo lepshi od Honde Civic recimo. u ovoj boji je kul i bez krova u drugoj boji https://www.topgear.com/car-news/geneva-motor-show/new-toyota-auris-british-built-hybrid-hatch

i btw novi tuareg - https://www.topgear.com/car-news/suvs/its-new-volkswagen-touareg

Uzasan spolja, unutra ok

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

eo ga opet ovaj sa svojom mazdom [roflmao]
mazde imaju vrhunski dizajn, tojota zapravo nikad nije bila na tom nivou u dizajnu... globalna gama im je ruzna (mozda novi camry i chr ne) al zato prodaju 10 miliona kola godisnje jbg

a cajgeri u novoj mazdi3, ste videli?

177892-mazda%203%2011.jpg

177891-mazda%203%201.jpg

to ce biti mega kul auto, stavice mu gak i turbo u benzinjaru!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dovlagsi said:

eo ga opet ovaj sa svojom mazdom [roflmao]
mazde imaju vrhunski dizajn, tojota zapravo nikad nije bila na tom nivou u dizajnu... globalna gama im je ruzna (mozda novi camry i chr ne) al zato prodaju 10 miliona kola godisnje jbg

a cajgeri u novoj mazdi3, ste videli?

177892-mazda%203%2011.jpg

177891-mazda%203%201.jpg

to ce biti mega kul auto, stavice mu gak i turbo u benzinjaru!

Ne znam šta imaš protiv, osim što nema turbo, jebao te turbo, to troši 15 litara :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...