Jump to content

DEFUSE OPEN #2


juricM

Recommended Posts

Imam jos par pitanja:

1. Da li ce biti pusteno da se vidi damage ili ne?

2. Da li sme Molotov?

3. Max nades 4?

4. Ako budu 3 grupe po 4 tima u playoff ide 6 timova, kakvo ce onda ukrstanje da bude (mozda bolje 4 grupe po 3 tima pa 8 id eu playoff)?

5. Da li ce se snimati demoi meceva?

6. Sugestija - da mozda koristite WarMod da bi igraci lakse mogli sami da startuju mec i sl

Link to comment
Share on other sites

Imam jos par pitanja:

1. Da li ce biti pusteno da se vidi damage ili ne?

2. Da li sme Molotov?

3. Max nades 4?

4. Ako budu 3 grupe po 4 tima u playoff ide 6 timova, kakvo ce onda ukrstanje da bude (mozda bolje 4 grupe po 3 tima pa 8 id eu playoff)?

5. Da li ce se snimati demoi meceva?

6. Sugestija - da mozda koristite WarMod da bi igraci lakse mogli sami da startuju mec i sl

koliko ja znam molotov je dozvoljen, ne mroa da se stavi Warmod moze da se ubaci eBOT i sami igraci startuju... a na kraju krajeva dobijes rcon ukucas skriptu i startujes... nista to nije toliko strasno :)))

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam molotov je dozvoljen, ne mroa da se stavi Warmod moze da se ubaci eBOT i sami igraci startuju... a na kraju krajeva dobijes rcon ukucas skriptu i startujes... nista to nije toliko strasno :)))

Naravno da nije, ali poveden iskustvom sa par lan takmicenja, a i s' obzirom da znam kakva su cija znanja od igraca koji ce se pojaviti, uvek bude neko ko ne ume da startuje mec (da ne kazem da se na zadnjem Asus GF desilo da nemaju konfig ...), admini restartuju pogresan server i sl.

Link to comment
Share on other sites

Imam jos par pitanja:

1. Da li ce biti pusteno da se vidi damage ili ne?

2. Da li sme Molotov?

3. Max nades 4?

4. Ako budu 3 grupe po 4 tima u playoff ide 6 timova, kakvo ce onda ukrstanje da bude (mozda bolje 4 grupe po 3 tima pa 8 id eu playoff)?

5. Da li ce se snimati demoi meceva?

6. Sugestija - da mozda koristite WarMod da bi igraci lakse mogli sami da startuju mec i sl

Brate nece se videti dmg, molotov dozvoljen.

bice verovatno 10 ekipa, sto znaci 2 grupe po 5.

ukrstanja ili prva 2 idu dalje pa odma 1/2 ili prvi ide dalje , 2 iz A grupe ce igrati protiv 3 iz B grupe i obrnuto, nesto kao baraz.

ako bude 12 ekipa. 3 grupe po 4 prva 2 idu dalje, i 2 najbolja treceplasirana idu dalje. i igra se 1/4.

A sto se tice servera, vec su dignuti i oprobani, samo sto je bio novi update pa su poboljsali nesto, ali i to ce biti oprobano ovih dana :)

Sve to ce biti objavljeno u petak, kao i grupe, posto jos nemam konacan broj ekipa.

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

meni je sve u zavisnosti od mape ,al ida kazem u najgorem slucaju sa dual 2 core @ 2.8GHZ,i 9800GTX+ i 4GB ddr2 ,fps npr na infu 110-170 dustu isto,mirage 170-200,jedino na trainu buljira bas :D tu je oko 90-120 :D

naravno da se razumemo ,kad mi iskoci 3-4 lika i krene pucnjava i lomljava opadne na 70-80 :D ali ovako dok traje runda,i dok se pucam sa jednim,2 lika ,ne spada previse :D

Edited by HogaRkbp

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Negro rekoh vec da sam reinstalirao celu jednu masinu (kako ce i biti na turniru) i instalirao samo csgo i na mirage sam imao preko 220 fps u toku igre, odigrao sam par mixeva, odigrao je i klapche i radilo je stvarno jako jako dobro :) ali videcemo :P

Iskren da budem UZDAM SE U GOJKA hahahahaah

Edited by DEFUSE.Maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

Negro rekoh vec da sam reinstalirao celu jednu masinu (kako ce i biti na turniru) i instalirao samo csgo i na mirage sam imao preko 220 fps u toku igre, odigrao sam par mixeva, odigrao je i klapche i radilo je stvarno jako jako dobro :) ali videcemo :P

Iskren da budem UZDAM SE U GOJKA hahahahaah

Jebo taj mirage koliko imas na trainu na otvorenom? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...