Jump to content

Prodajem/Menjam SICK MOP acc


Nile:D

Recommended Posts

Pozdrav, hteo bih da prodam/zamenim account na kome se nalaze sledece stvari:

na kazzaku horda:

90 Dk jc,mining,1st aid 600, flying 310%

86 Mage ench 580, tailoring 550 280%flying

85 Druid lw,skining,1st aid,fishing,cooking,archeology 525 letenje 280%

85 Shaman herb,inscription 525 letenje 280%

Na kazzaku imate oko 30k golda atm

Na Shadowsongu ally oko 3k golda atm

85 Mage ench,inscription,flying 280%

Na Zedenaru Horda

85 Rogue jc/mining/1st aid 525 flying 280% nisam siguran ali tu je negde.

85 Hunter ench/eng/1st aid 525, flying 280%

85 Warrior bs/mining/1st aid 525,flying 280%

84 lock alch/herb 525 ostalo nemam pojma nisam odavno igrao na njemu

puno altova od koje je 65lvl dk. Sav Heirloom za lvlovanje, oko 50k golda ukupno na svim serverima.Svi likovi su rested 2 levela osim maga koji je 86lvl ima pola lvl i rested je jedan ceo.

E sada sto se tice accounta 7300ach pointsa, 20 feats of str. oko 70petova, 118 mountova a izdvojicu par omiljenih (spectral steed,spectral wolf,Raven lord,amani battle bear,cenarion black hippogryph,flameward hyppogryph,one kamile,i 4 mamuta od kojih je jedan sa dva vendora(onaj od 18k golda)) Da nazovemo Dk-a kao main char. On ima skoro full dread par mall itema , sledece nedelje moze da se uzme t1 wep.Ima nesto transmoga u banci,moze da pravi one panthere ima 2 od 4 (jewelcrafting) i ima gomilu matova,tj.gemova u banci.Na accountu imam skoro 60k honorable killova na 100k se dobija titula Of the Alliance / Of the Horde. Sto se tice geara ostalih likovi skoro svi imaju full epic za 85 lvl tako da ako se odlucite za lvlovanje icice brzo. To bi bilo to.

Sto se tice cene dogovor, a sto se tice trade-a samo Mage/Priest koji su odlicno gearovani u pvp-u, koji imaju nesto rare. Ne trebaju mi accounti sa dosta likova i onako ne znam sta cu sa mojima, Znaci treba mi jedan ali dobar. A za prodaju ne trazim mnogo znajuci da je ovo Srbija. Imam sve cd-keyeve(vanila,tbc,wotlk,cata i mop) SQ/SA, Full info adresa ime prezime one shiping,adrese itd,itd.Takodje dobijate i moju licnu kartu. Account je uplacen do 14 decembra. Radim na tome da prebacim account na UK, ukoliko mi uspe mocicete raf da radite.

Za vise informacija Skype: Nile-_-zxc,PM ovde ili 069/40-36-910 Nikola. Hvala.

PS:Posto sam iz Kraljeva ako ste u blizini moze preuzimanje licno ukoliko niste u blizni onda cemo morati postom/post expressom. I samo ozbiljne ponude necu da dam account za manje od 150e sigurno.

Edited by Nile:D
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...