Jump to content

ALL-STARS - kostur, satnica, grupe...


LESkOpoz

Recommended Posts

Izgleda da su mi e-fragovci zaspali. :)

1/4 finala:

x-Files vs pak - 8:16

IDZUO vs kbp - 16:6

sMk vs BuM's - 16:14

mith vs SBC - 16:9

1/2 finala:

pak vs sMk - 2:0 u mapama

IDZUO vs mith - 1:2 u mapama

Finale pocinje za 10minuta, igraju mith i pak.

HLTV Finala: 77.111.208.203:27055

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su mi e-fragovci zaspali. :)

1/4 finala:

x-Files vs pak - 8:16

IDZUO vs kbp - 16:6

sMk vs BuM's - 16:14

mith vs SBC - 16:9

1/2 finala:

pak vs sMk - 2:0 u mapama

IDZUO vs mith - 1:2 u mapama

Finale pocinje za 10minuta, igraju mith i pak.

HLTV Finala: 77.111.208.203:27055

nismo bilo smo u snegu ispred defuse-a smarali ljude da nas poguraju, a i akomulator je bio prazan :S :D

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Jedan od lepsih turnira u mom zivotu :) Naravno moj kbp,sa mladjom ( terrorz ) , koji nije igrao cs Boga oca dugo :D Mladja 1vs4 CLUTCHER! <3 Dzoni,mare,bux <3

..Blo extra zezanje,ljudi koje nisam video nekoliko godina :))) I prosao sam grupe :) I dobio trofej! win win :))) xaxaxa :)

stvarno turnir koji ce mi od svih ostati u pamcenju,prijatna atmosfera,ljudi,klopa,sokici,zezanje :))) Sto se mene tiche ja bih ovo ponovo igrao :) Na nekih pola god ,god dana da se organizuje,bila bi fora ,i naravno lesko da org :))) Ispostavilo se da si izuzetno dobar u ovom poslu :D :))))

Hvala lesko na ovom turniru :)) I na nagradi :))))

Super bilo :****

P.S. KassaD > Joe Miller :D

Edited by HogaRkbp

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Hvala ljudi na lepim recima, to je najveca nagrada koju mogu sad da dobijem.

Mislim da je na kraju sve proslo u "najboljem" redu. Ovo prosto moram da stavim pod navodnike, jer nam se nisu pojavile ekipe vF i DPS i ostaje zaista veliki zal za time. Takodje, turnir je kasnio toliko samo zbog tog snega, inace bi to bilo "akademskih" sat, sat i po.

Zelim da se zahvalim Gojku i Juricu koji su mi puno pomogli oko sprovodjenja ove price i bili su prava IT podrska koja mi je bila potrebna.

Takodje hvala ekipi e-fraga koji su uradili sve po dogovoru i maksimalno sve ispostovali. Ostale su nam sad jos neke stvari oko video materijala, ali polako. I naravno, jedno veliko hvala na majici! :)

Na kraju, zahvalio bih se vama, igracima, bez kojih nista ovo ne bi bilo moguce. Ne samo sto ste dosli na ovaj turnir, nego sto ste u prethodnih 10 godina voleli ovu igru isto koliko i ja. Upoznao sam razne ljude i to zbog samo dva slova - "cs". Bilo je tu lepih, teskih, naprodnih, svadjalackih, slavljenickih momenata, ali na kraju se pamte samo pozitivne stvari i mogu reci lepe uspomene. Ovim novim generacijama bih pozeleo bar pola onoga sto smo mi doziveli kroz ovu igru, i siguran sam da ce biti pravi srecnici.

Pozdrav svima do nekog sledeceg vidjenja, pa se nadam da cemo imati jos prilika za okupljanje.

Ziveli!

  • Upvote (+1) 2

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala ljudi na lepim recima, to je najveca nagrada koju mogu sad da dobijem.

Mislim da je na kraju sve proslo u "najboljem" redu. Ovo prosto moram da stavim pod navodnike, jer nam se nisu pojavile ekipe vF i DPS i ostaje zaista veliki zal za time. Takodje, turnir je kasnio toliko samo zbog tog snega, inace bi to bilo "akademskih" sat, sat i po.

Zelim da se zahvalim Gojku i Juricu koji su mi puno pomogli oko sprovodjenja ove price i bili su prava IT podrska koja mi je bila potrebna.

Takodje hvala ekipi e-fraga koji su uradili sve po dogovoru i maksimalno sve ispostovali. Ostale su nam sad jos neke stvari oko video materijala, ali polako. I naravno, jedno veliko hvala na majici! :)

Na kraju, zahvalio bih se vama, igracima, bez kojih nista ovo ne bi bilo moguce. Ne samo sto ste dosli na ovaj turnir, nego sto ste u prethodnih 10 godina voleli ovu igru isto koliko i ja. Upoznao sam razne ljude i to zbog samo dva slova - "cs". Bilo je tu lepih, teskih, naprodnih, svadjalackih, slavljenickih momenata, ali na kraju se pamte samo pozitivne stvari i mogu reci lepe uspomene. Ovim novim generacijama bih pozeleo bar pola onoga sto smo mi doziveli kroz ovu igru, i siguran sam da ce biti pravi srecnici.

Pozdrav svima do nekog sledeceg vidjenja, pa se nadam da cemo imati jos prilika za okupljanje.

Ziveli!

Nebi bilo lose da organizujes jos neki turnir u bliskoj buducnosti, ipak si se pokazao kao mnogo dobar organizator.. Znam da trazim previse, ali mi "buduce generacije" ne mozemo da opstanemo ako cemo da visimo na online igranju.. Odigrao sam 1 turnir samo, tj ASUS gaming festival, i nesvakidasnje je to je sigurno, dosta ljudi sam upoznao sto je najbitnije, najmanje je bitno to sto sam igrao, naravno rundu kada dobijes na turniru je nesto mnogo lepo :D Voleo bi da neko kao ti, ili juric ili nzm ko vec organizuje turnire, da barem jos par godina se organizuju turniri, sto sad kod nas ne bi bilo turnira? Nek budu i cs:go i 1.6 turniri, da se jos nekad pojavi glorija... Stvarno bi bilo lepo :) Nemam nista protiv cs:go, naprotiv voleo bi da se igraju i turniri sa cs:go, ali nek budu i sa 1.6.. Jer mnogi od nas ne mogu da priuste normalan fps u cs:go.. :)

Edited by LEO!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...