Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Iskreno nije mi puno drugačije od nekih evropskih gradova. Npr. imaš industrijsku zonu Pariza gde je puno beskućnika, imigranata i raznih kriminalaca. Preporuka je da se ne pešači tuda ni danju ni noću.

Zato se stranci često zapanje kad dođu kod nas, jer očekuju da je sve proporcionalno gore, a dočeka ih obrnuto stanje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Iskreno nije mi puno drugačije od nekih evropskih gradova. Npr. imaš industrijsku zonu Pariza gde je puno beskućnika, imigranata i raznih kriminalaca. Preporuka je da se ne pešači tuda ni danju ni noću.

Zato se stranci često zapanje kad dođu kod nas, jer očekuju da je sve proporcionalno gore, a dočeka ih obrnuto stanje.

slažem se sa ocenom da Parizom ne treba šetati ni danju ni noću :)))

šalu na stranu, ima tih zona, ofc, ali ja ništa slično kao u USA gradovima nisam video u Evropi. Možda i zbog veličine tih gradova pa samim tim broja stanovnika itd, a možda i zbog toga što makar po Evropi nisam viđao te stvari baš u strogom centru. Makar otkad nema ciganmale ispod Gazele :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mladenq said:

da, pariz je katastrofica, prvi put kad sam bio sokirah se situacijom kada sam prosetao jedno vece tu oko hotela, a nisam bio nesto sad u nekom vukojebina delu

apsolutno najgori i najizvikaniji grad u kojem sam bio, ali ne mogu baš previše da ga hejtujem jer se odma' jave neki ah pari šanzelize kroisan vin nemaš ti pojma, pa batalim 🙂

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

uh joj

 

Авион на лету 1307 „Бритиш ервејза" морао је да одустане од првог слетања због бочног ветра који је на тренутке дувао скоро 200 километара на сат.

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2022 at 9:43 AM, Lucky said:

ah, naleteo sam na ovo, hteo sam da mu možda dam šansu, ali ovaj fazon animiranih komedija kad ima ocenu 6,8 odmah znam da nešto nije ok 🙂

te sam preskočio 🙂

Brickleberry na tu foru je meni bolesno dobar iako nema neku ocenu na imdb-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...