Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Овде су само приказали оне који имају, али контам да их има доста који немају више. Што каже Др. Карајлић: "Прије бих био роб у старом Риму него дијете у Бангладешу". :(

У мало веселијем тону, сваки аутомобил има ручно прављене делове. Ко Астон Мартина да возимо.

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Поп суперзвезда Мадона је коначно званично објавила један од својих можда најозлоглашенијих музичких спотова: контроверзни оригинални спот за сингл "American Life" из 2003. године.
Био је то једини изузетак у Мадониној каријери када је одустала од контроверзи и пристала да спот не буде пуштен само неколико дана пре него што је требало да буде званично објављен.

Иако је сама песма представљала коментар на њено лично искуство славе и успеха, оригинални видео је уместо тога био оштар коментар на покренуту инвазију на Ирак.

Снимљен недељама пре почетка рата, видео спот који је режирао Јонас Окерлунд, приказује Мадону и њене плесаче у војничким униформама како се спремају иза позорнице и ходају по модној пист, а у једном тренутку међу њима ходају и стварне жртве рата.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

bukvalno puštam već 10 puta i gledam različite face dok ovaj pada.

možda su mi favorit ova dva lika u prednjem kadru što "rade svoj scenario" u fazonu "sve je ok" 🙂

 

Oduševljen sam time šta ljudi prijavljuju za ginisove rekorde :))

Most jellybeans moved using a straw :)))

Fastes throw and catch of a sausage :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...