Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Ако смем да приметим није гума. Отпао је точак цео. Гадна хаварија.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, overkind said:

Ако смем да приметим није гума. Отпао је точак цео. Гадна хаварија.

točak/guma, petlići pilići 🙂

nisam fizičar pa da sad izvlačim koliko je sila jača ako samo poleti guma a ako poleti i točak sa njom, ali verujem da bi se mogao desiti sličan scenario i samo sa gumom koja se otkačila i krenula na svoj put.

Link to comment
Share on other sites

Nisam fizičar da tačno iskalkulišem ali bih rekao da je velika razlika između toga da li je samo guma ili ceo točak, ovo je neki pikap koji ima bar 17-18" točkove, a verovatno i veće. Recimo 18" guma ima oko 9 kg, a ja znam kad menjam letnje točkove na kolima da u praksi guma sa felnom isto 18" ima bar 25-30kg, mislim ne znam tačno ali tih 3 metra što treba da ih izbacim iz gepeka u dno garaže nisu baš lagane 🙂 Plus druga stvar - guma kad je prazna i udari u nešto će se vrlo lako deformisati i odbiti, točak će da napravi... ovo 😄 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, manson said:

Ovaj opet o sladoledu, a došao da drži govor u vezi ovog trandže koji je upao u školu u upucao ljude... ccc...

 

bože dragi, prvo reki kad vidi ovo ima da se oduševi.

a drugo ovaj kao da je krenuo stand up da drži.

Link to comment
Share on other sites

Ova (potencijalna) legenda od klinca je stekla popularnonst tako što je ful isfolirao da je deo Elden Ring tima, izaša na binu sa sve developerima i samim Mijazakijem, i "bombovao" sve :D

Drugi klip gde pomera bolju onlyfans droljama je takođe čisto internet zlato. Nadam se da će nešto pametno uraditi sa ovom popularnošću i momentom koji je napravio :D

 

 

 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, millanče said:

Ova (potencijalna) legenda od klinca je stekla popularnonst tako što je ful isfolirao da je deo Elden Ring tima, izaša na binu sa sve developerima i samim Mijazakijem, i "bombovao" sve 😄

Drugi klip gde pomera bolju onlyfans droljama je takođe čisto internet zlato. Nadam se da će nešto pametno uraditi sa ovom popularnošću i momentom koji je napravio 😄

 

bukvalno prvi put vidim ovog lika ... izgleda kao da ima 35 godina a ne 15 🙂

a ovo za onlyfans ne mogu da verujem da je stvarno, sve više ovo što gledam ovakve klipove po netu sve mi više deluju scenirano jer kao nemoguće je da je stvarno 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky said:

bukvalno prvi put vidim ovog lika ... izgleda kao da ima 35 godina a ne 15 🙂

a ovo za onlyfans ne mogu da verujem da je stvarno, sve više ovo što gledam ovakve klipove po netu sve mi više deluju scenirano jer kao nemoguće je da je stvarno 🙂

Pretpostavljam da govoriš od klipovima i shortovima iz whatever podkasta, to svima iskače, ne može da se promaši. Iste i mene dileme muče kad to vidim, kako je moguće da je stvarno, ali izgleda da jednostavno jeste.

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...