Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Kad se gleda kako ljudi reaguju u ovakvim situacijama, bukvalno ne znam što postoje one obuke, demonstracije itd kad će opet svako da uradi šta mu prvo padne napamet po nekakvom instinktu

 

jedan beži, jedan ukopan, treći pao, četvrti vuče petog, šesti ostavio sedmog...

Link to comment
Share on other sites

Vest je od prošle godine, ali opet genijalno kako se ljudi u grupi ponašaju 🙂

inače tl:dr je da su američki turisti pronašli bombu u Izraelu i poneli je kući 🙂

a onda im je čak security dozvolio da je unesu dalje

ali je onda neko drugi mislio da je u pitanju teroristički napad pa je krenuo da se dere

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Ovaj Laki može blic naslove da piše 😄

Koliko vidim uneli su do checkin pulta, gde osoblje prvi put gleda prtljag. Nije ih obezbeđenje nigde pustilo 😄

I ljudi su normalno reagovali na neeksplodiranu artiljerijsku granatu - paljba 300m u suprotnom smeru od morona.

mora neki dodatni dinar da se zaradi!

zapravo koliko sam ja skapirao ovi na checkinu su ih "mirno" odvojili ali je onda neko iz mase krenuo da se dere i to je izazvalo svu paniku.

ovo za puštanje dalje si u pravu, ja sam pogrešno pročitao da ih je security pustio kroz one prve krugove provere, što i jeste, ali u tim krugovima se ni ne proverava sadržaj prtljaga generalno tako da nije ni relevantno za ovu situaciju.

1 hour ago, Jose Jimenez said:

I ljudi su normalno reagovali na neeksplodiranu artiljerijsku granatu - paljba 300m u suprotnom smeru od morona.

ovo je zapravo ono gde se ne slažemo 🙂 ok je paljba od 300m ali ovde ima svega - od čučanja preko skrivanja iza kofera do paljbe u svim smerovima, do nekog puzanja, preskakanja... mislim, vidi i ovo:

pola se krije ispod stola, pola stoji ne zna šta se dešava, ovaj iz security isto "brani poziciju" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...