Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

4 hours ago, Lucky said:

slično sam pomislio, dosta je postala gabaritna, ko bi rek'o od onakve kakva je bila 🙂

ja sve vreme gledam i tripujem da je ona ova desno što kleči, jer mi je prosto neverovatno da je tolko dobila mase 😄 mislim, oduvek mi je ona delovala kao ona neka mršavica (genetski) koja nema šanse da se ugoji nikad, al' eto izgleda da su je špricali nečim!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, togFU said:

ja sve vreme gledam i tripujem da je ona ova desno što kleči, jer mi je prosto neverovatno da je tolko dobila mase 😄 mislim, oduvek mi je ona delovala kao ona neka mršavica (genetski) koja nema šanse da se ugoji nikad, al' eto izgleda da su je špricali nečim!

već je imala kristina agilera periode kad je bila "jača", ima tome možda i desetak godina sad već, pa se posle opet malo sredila. izgleda da se sad opet "opustila" 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Nije to toliko nelogično, ne znam zašto uopšte vozi pedale s kopčama, to se ne koristi već 30ak godina. Doduše možda mu je bajs iz mladosti 🙂

nije nelogično, tipičan klinački pad sa bajsa kad ne izvučeš nogu 🙂 i to što ima kopče ofc.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, G!!! said:

ko bi rekao pre 10ak god da ce internet&yt da se sroza toliko nisko 🙂

onaj recap youtube godine iza nas je bio dosta jak indikator toga :))

ne čudi što su ga ukinuli pre 2-3 godine čak i oni :)) zamisli dokle je to došlo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...