Jump to content

3Dcafe.igc Female team


zEki

Recommended Posts

Posto sam obecao doticnoj "pravnici" Diani koja je predstavnik zenske ekipe, (ne znam kako im je ime sada i da li je ona i dalje predstavnik) da cu napisati javno da sam prevaren i nasamaren, upravo to sada i radim. Ne zelim da me bilo ko pogresno shvati ili da misli da cu ja sada da pustim suzu ali ovo prosto mora da se kaze/napise.

Da ne bih sad gusio sa pricom od "kulina bana" bicu sazet.

Devojke su mi se obratile putem mail-a da bi bilo super da napravimo neku saradnju i ja sam se slozio da bi bilo super, i da malo za promenu damo podrsku zenskom delu gaminga.

Potrudio sam se da u najbrzem mogucem roku ispunim sve uslove kako bi saradnja izmedju 3Dcafe.igc-a i zenskog CS tima mogla uspesno da krene.

Turnir u "Defuse" igranoici je prosao ok, nisam ocekivao nista specijalno da ce da urade sto se tice rezultata i to sam znao i bio svestan toga ali nisam mario upravo iz razloga sto sam racunao da ce se to sve vise i vise poboljsavati u buducnosti i da cemo zajednickim trudom i radom pokazati to rezultatima.

Proslo je vise od 5 meseci od turnira i niko me nije kontaktirao od 3D femalte tima ili "update-ovo" o eventualnim promenama u timu.

Svi smo svesni da CS 1.6 polako "jenjava" bar sto se tice takmicarskog nadmudrivanja, a ja sam to dobio kao argument da se 1.6 vise nece igrati pa stoga nije ni logicno da postoji 1.6 female 3D team.

Ovaj argument potpuno besmislen i za mene samo nacin da se lakse opravda savest i principi kako i na koji nacin su ljudi spremni da traze "pomoc", a kako tu pomoc vracaju i postuju.

Zakljucak:

Zelim da ostanem i dajle objektivan i dalje cu se truditi da izadjem svima u susret kolko je to u mojoj moci, dugo sam u svetu gaminga kako u Srbiji tako i "napolju" i isto tako sam svestan u kakvim vremenima zivimo i da je ovo Srbija ali ovakav nacin nikako ne doprinosi gaming-u u Srbiji.

Hvala

Pozdrav

Zeki

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

V

Link to comment
Share on other sites

Vi gospodine ne mozete da optuzite ove dame da su vas prevarile jer nisu. Pod broj 1 vi ovu ekipu niste obavezali pravnim ugovorom tako da one nista nisu prekrsile. Broj 2 niste dovoljno marili za ekipu sto ostavlja utisak lose organizacije.

Mislim da javnim prozivanjem nista necete postici i mislim da samo brukate vas i vase ime. Counter Strike 1.6 je jedna igra, Counter Strike Global Offensive je nova igra.

Posto u Srbiji ne postoji zakon po kome gejming organizacija moze da se registruje mislim da nemate ali bas nikakve sanse da optuzujete ovih 5 dama za neko varanje i neprofesionalizam.

Bez uvrede. Bolje bi bilo da se ukljucite kao neko ko bi pomogao u razvoju ekipe za novu igru.

Srdacan pozdrav

Edited by ZEEERYX

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Postovani gospodine, posto ste doticnu "pravnicu" Dianu pomenuli imenom red je i da Vam odgovorim u istom maniru...pravnickom.

Igra, Counter-strike 1.6 bila je osnovni predmet naseg dogovora. S obzirom da se igra CS 1.6 zvanicno ugasila na kompetitivnom nivou, time se ugasio i nas prethodni dogovor, kao i tim.

Vazno je napomenuti da se niste udostojili da se javite 5 meseci, kako bi mozda dogovorili nastavak saradnje ili napravili NOVI dogovor, koju bi cinila NOVA igra Counter-Strike GO. To povlaci potpuno gasenje prethodnog dogovora.

Pravnim recnikom receno : Kad se ugasi predmet "Ugovora", i sam "Ugovor" se gasi, ako se ne dogovori o novom predmetu "Ugovora" ili njegovom produzenju.

Takodje, nikakav Ugovor sa Vama nije potpisan, nije Vas interesovalo sta se sa timom desava, nije Vas zanimalo sto smo jedan turnir u potpunosti platile same, bez ikakovog Vaseg ucesca kao sponzora. Toliko o Vasem profesionalizmu.

Jos jednu stvar bih napomenula: Preporucujem Vam da ne klevetate moje ime, ime ekipe myDGB, njenih clanova i sponzora, u suprotnom ce se to tretirati kao krivicno delo klevete i bicete prinudjeni da snosite adekvatne pravne posledice.

S postovanjem

Diana Nastic

Link to comment
Share on other sites

U fazonu ne pljujem nikoga samo neko moje zapazanje. Diana ja ne vidim da je neko spomenuo myDGB ili neke druge igrace/igracice ovde si pomenuta samo ti :))) i opet ne vidim cemu pretnje o klevetama itd... a druga stvar moje neko skromno misljenje je da ne moraju da postoje ugovori ako smo svi mi ljudi i ako postujemo rec... valjda je red da se javimo jedni drugima i ispostujemo dogovor! ali izgleda da to za nas ne vazi, ne vazi u politici pa zasto bi i u gamingu...

Edited by mak1.
  • Upvote (+1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Postovani, kako sam ranije napomenula, Gospodin se nije javio 5 meseci, a jedan od turnira smo platile potpuno same, toliko o sponzorstvu, i postovanju dogovora, a i moralu o kom pricate.

Uostalom ovakav nacin diskusije je ispod svakog nivoa.

Svako dobro zelim

A vi ste NIP/4K/(koji god vrhunski svetski klan) pa bi trebalo sponzori da jure vas ? :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Postovani muski deo RUR komune,

Molila bih dokumentaciju o Vasem imovnom stanju, bracnom stanju, Vase generalije, kao i precizne mere Vasih fizickih potencijala, pre stavljanja na uvid predmetnih fotografija.

S Postovanjem,

Diana Nastic

:D

Edited by ARTemis
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Odgovaram na ovaj topic, jer se samim tim radi o timu u kom sam ja. Zeky, i ostatak koji se javio, vidim da ste svi duboko usli u pricu, ali zamolila bih vas Zeky da ako vec zelite da ovo naglasite, I da svi vide koliko i kakav je profesionalizam u pitanju, molim vas da naglasite i trenutke kada smo sa Vama usle u dogovor. Prvenstveno zaista mislim da kontakt treba biti uspostavljen sa obe strane, sto ovde nije rec. Niste nas ni jednog trenutka kontaktirali. Imali smo sve moguce vidove reklame za vas, na sta se jedino oglasavao jedan od vasih ljudi iz tima. Isto tako Tim se raspao jer nismo videli drugi nacin opstanka posle samostalnog placanja turnira, za koji ne mozete da me ubedite da niste znali da se odrzava, jer kao sto vidim veoma ste upuceni u desavanja, isto tako znate da se gasi 1.6, vase je da pitate devojke zelite li dalje ili je to, to. Ja, ili bilo ko od nas posle vaseg cutanja, jedino sto smo uradile jeste da smo sve prekinule I svaka je otisla na svoju stranu. Ja ne kazem, hvala vam na saradnji koja je SAMO za vreme tog turnira tekla, u kojoj ste I vi I mi bili korektni. Sam odziv na forum klan rur-a pokazuje o kakvom se profesionalizmu radi, ali ako je to mesto na kojem mozete da se oglasite, neka bude tako. Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Ne, naprotiv nismo vrhunski svetski klan da bi nas vijali sponzori, ali ako se vec prica o profesionalizmu, smatram da bi komunikacija izmedju sponzora I nas trebala da bude obostrana. Posto vidim nevaspitan odnos nekih prisutnih ovde, sto nije iskljuceno, ovo je zadnje sto sam imala da kazem. Pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...