Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Izasao patch 2.3, donosi dosta poboljsanja, nova oruzja u FPS, nove neprijatelje i misije u PU, i novi rebalans raketa.

Isprobao sam rakete u Vanduul Swarm, stvarno su sad super. Obavezno treba probati Rattler 2, rasprsi se u klaster manjih, a pratece, znaci milina za Vanduul Swarm.

Evo malo da se i pohvalim

ACDd7vh.jpg

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

najs... a to s raketama je stvarno bilo smor, nadam se da su opeglali kako treba...  btw, kako da jebeno nabacim taj LTI na postojeci game paket, javljajte ako ima neka akcija/fora etc.. :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elem, uzeh i ja konacno paket sa 300i zahvaljujuci drugaru Psychu:). Da vas ne bi gnjavio svaki cas ovde sa glupostima, jel ima neki fini tutorial video u kome su pokazane najbitnije stvari, tipa selekcija misija, modifikacija broda itd. Posto danas sve sto sam uspeo da uradim je da se slupam pre nekom warp jumpu (nemam pojma kako) i da uzmem onu private detective misiju, ali ta jump lokacija mi je zakljucana i crvena?

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dule imas mission log, mislim da je F9, pa samo slušaj posle šta ti npcijevi govore, nećeš uvek imati gde treba da se ide.

 

Izašao tiser procedural planet side:

 

 

Edited by [BMF]Psycho

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Link ti se uzjebao nesto:)

btw, pa znam, na f9 ima samo journal i mission log, na pocetku su one dve misije...prva warp destinacija mi je blikirana u crvenom, ne znam zasto....a na drugoj odem na tacnu lokaciju gde je mi se kaze i nista se ne desi...btw, jel treba jos nekako dodatno da aktiviram onaj paket, ne prikazuje mi recimo da imam onih 2000 uec na accountu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neke misije se ne aktiviraju dok ne odes u odredjeni sistem, i onda krenu da brbljaju.

Ne znam za uec, al to je sica. Jesi probao Arenu, tamo mozes da zaradis REC, pa iznajmljujes opremu tako i isprobavas razlicitu opremu i oruzja.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

@Dule_smor

Pozdrav,

Sto se tice UEC koji je vezan za paket,on ce biti aktiviran tek po launchu igre.

UEC koji kupis odvojeno ,mozes odmah koristiti.

 

Warp(ili quantum travel) destinacije su crvene ako su zbog nekog razloga opstruirane iz tog pravca.

U tom slucaju QT na neku tacku koja nije opstruirana i onda probaj ponovo na tu na koju nisi mogao. 

Trebalo bi da upali.

 

Moj omiljeni weapon kombo na 300 seriji je 3 X M4A laser(size 2 oruzja,fixno) mada je i default 325A kombo dosta dobar,stim sto je prva kombinacija vise snajp a druga za brawling zbog mass drivera.

Ako volis mouse aim,onda ti trebaju jos 2 X size 2 gimbala i onda stavljas 3 X size 1 oruzja.

 

Najbolje sto mozes da uradis za pocetak je da igras malo public Vanduul Swarm coop i zaradis UEC,pa da isprobas razne kombinacije oruzja i vidis sta odgovara tvom nacinu igre.

 

Sto se tice ICC misija,mislim da ih ima 7 ili 8 ukupno i sve provereno rade.

Prva misija,kad odes na koordinate koje si dobio,je da pronadjes olupinu broda i preslusas "crnu kutiju".

Kada dodjes na coordinate,moras da pregledas one vece asteroide i primetices blinkajuce crveno svetlo.

Tu je wreck koji treba istraziti.

Kasnije misije imaju i combat elemente.

 

Ako ti treba bilo kakva pomoc ingame nick mi je isti kao ovaj ovde.

 

Uzivaj o/

Edited by W4stex
Link to comment
Share on other sites

@fatboy 

Pozdrav,

 

LTI ne mzoes da nabacis na postojeci paket.

Jedini nacin da sada "nabavis" LTI je da sacekas neki concept sale. 

 

Svi brodovi koje puste na prodaju u concept fazi imace LTI i prakticno mozes da ih iskoristis kao LTI "token",jer kada ih upgrejdujes u bilo koji drugi brod,LTI ostaje.

Problem je sto ne mozes da downgrejdujes. Mozes samo da dokupis skuplji brod ili da promenis u neki koji kosta isto.

 

Ja sam recimo,u jednom trenutku,kupio concept brodic koji je kostao 30 dolara i njega sma upgrejdovao u LTI Freelancera.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Dule_smor nema na cemu:)

 

Ne postoji jos uvek ingame opcija za kupovinu opreme.

Sve se kupuje u storeu na sajtu.

Za UEC(pravi kesh) kupujes opremu u voyager direct, a za REC (ingame kesh) kupujes u electronic access.

 

To sto kupis,pojavice ti se u holo tableu i moci ces da namontiras na brod.

Vazna napomena je da neka oprema jos uvek ne mzoe da se koristi,a moze da se kupi:)

 

Link to comment
Share on other sites

@fatboy 

Pozdrav,

 

LTI ne mzoes da nabacis na postojeci paket.

Jedini nacin da sada "nabavis" LTI je da sacekas neki concept sale. 

 

Svi brodovi koje puste na prodaju u concept fazi imace LTI i prakticno mozes da ih iskoristis kao LTI "token",jer kada ih upgrejdujes u bilo koji drugi brod,LTI ostaje

Zar nisu ukinuli LTI potpuno? Ja zadnji sto sam video je Archimedes za 30 usd, koji sam maznuo.

Sećanje mi je olupina, ali mi se čini da sad daju 2 godine osiguranje sa konceptima.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Uzeh juce monitor novi i digoh SC na novu verziju konacno... SC izgleda brutalno u ultra-wide u native rezoluciji 3440.... Jos samo da istvikujem danas graficka setovanja posto ovaj njihov default preset je govno neoptimizovano, ako to ne srede do finalnog izdanja nek se roknu jebeno....


pic2.jpg

  • Upvote (+1) 2

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Moja se solidno bori sa svime, ne racunam ovaj fail u star citizenu gde nekad fps padne na 30 pa skoci na 80-100 bez obzira na segment igre, nisam izvalio zasto se jebeno to deshava... Inace furam nasviran Zotac extreme amp 980Ti na 1380MHz....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Zverko isključi tapatalk signu, nismo na ana.rs! Vrh monitor debeli, jedva čekam da prašimo nuclear throne na njemu :tf:

Da ne idem u offtopic, ne mogu da verujem da su ubacili i šipčenje na planetama, nego mi se čini da samo nešto dodaju, a da ni staro nije ispolirano, mnogo toga je rad u toku.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa imaju 4 mega ofisa worldwide i onda biju na 4 fronta, moze im se realno kad im i dalje kinta sa kickstartera stizhe u sleperima  [:D] 

bice pizdarija kad zavrse a i tada ce non stop na dalje dodavati content..... ali ako mi za 100fps trebaju dve ovakve graficke u SLI onda nek sisaju kuratz sa svojom igrom, kao sto rekoh ima da predjem onaj single player kampanju i da prodam jebeni account  xD


Psycho tebre, ae podsetm me ovde u petak veche kad planiras da igras da vidim gde sam/sta sam, ne znam de udaram od obaveza plus iam trenutno zesce sjebana ledja pa mi je sedenje limitirano debelo....

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Razlog zašto je FPS tako "loš" je zbog servera. Kao prvo, postoji cap na serveru a kao drugo, imaju žešćih problema sa spawnovanjem velikog broja pirata u okolini satelita i u asteroidnom polju. Još od 2.3.0 pokušavaju da reše to. 2.3.1 je rešio većinu slučajeva, ali se i dalje desi po nekad. Najveći problem i razlog za mali FLS je još uvek nedorađen i neoptimizovan networking deo igre. Za sada je max broj igrača po instanci 24 i to neće podizati dok ne ispoliraju networking. Bio je veliki test pre koju nedelju gde su tražili da ljudi aktivno rade određene stvari da bi oni tamo pratili šta se sve šalje između klijenata i servera. Utvrdili su da se šalje mnogo veća količina podataka nego što su bili svesni i samim tim se zagušuje server. Zamislite da klijenti jedni drugima šalju svoje pozicije bilo gde da se nalaze u galaksiji! Dotajte na to poziciju svakog NPC-a, svakog interaktivnog objekta (stanice, asteroidi, olupine, ...), svakog ispaljenog metka i laserskog zraka, ... Jednostavno, zagušenje mreže im je toliko da su morali da capuju FPS na strani servera da bi delimično poboljšali prosečne performanse svima.

Inače, već se uveliko priča o 2.4 koji bi mogao da bane već u narednih 2-3 nedelje a najvažnija stvar koju donosi je osnovni elementi persistentnog univerzuma (biće neki store in game, biće sačuvan status pređenih misija, biće ubačena neka "alpha" valuta, loše ponašanje se neće brisati ako restartujete klijenta, i slično).

Da, jesu oni otišli prilično daleko u razvoju, ali lično mislim, na osnovu onoga što sam čuo i video od ljudi koji aktivno testiraju igru, da kompletna igra neće biti gotova pre kraja 2017. Squadron 42 će verovatno izaći ovog decembra.

Eto toliko za sada.

Ako hoćete malo da se igramo zajedno, moj handle je DoctorDDL.

POZZ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...