Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

U zadnjoj verziji su ubacili malo vise "advanced" side misiju , tako da pored popravljanja satelita sad ima i jos jedna misija sa pricom i voice overom, mada ne traje nesto preterano dugo. Nisam siguran da li se uopste prima UEC (valuta) trenutno...bar jos uvek nisam video, ako je neko igrao dovoljno dugo neka kaze kako :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam još potpuno istražio PU, jer nemam vremena, a voleo bih natenane da iskusim.

U zavisnosti od raspoloženja, obrnem partiju team deathmatcha ili team vanduul swarm.

Stavio sam dominator 2 rakete umesto stalker na Avengera, i tarantule na krilima, pa igram bez gimbala.

Malo je jebeno ciljanje ali je damage output nakazan.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam ja buyback opciju za digital hunter LTI, sto sam istopio za store credit još davne 2013te.

Mislim da je u pitanju paket sa 300i, pa ako se nisi snašao, mogu ti to prodati po istoj ceni za koju sam kupio. Moraću da proverim koliko je.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako Dule, once in a lifetime prilika :)

Ubacili su da svako moze jednom da uradi buyback za store credit.

Ako odes ovde, ima da se kupi gift cards https://robertsspaceindustries.com/pledge/extras?product_id=60

Uzmes jednu od 50 i jednu od 10 dolara, pa mi poklonis to, ja iskoristim za store credit, uradim buyback i poklonim ti paket, koji vidis dole.

Ovaj paket bi inace platio mnogo skuplje na crnom trzistu, a LTI iako ne znaci mnogo, vise nije dostupan. Brod posle mozes unaprediti za neki bolji, a LTI ti ostane :)

Razmisli dobro, pa mi se javi na PM ako hoces.


sc.thumb.png.c4df26d33d15a3e977aca98a524

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do jaja izgledaju!  Kakve misije igras, zaleces se po okolnim sistemima pa na sta naletish ili..?

Ja slabo igram zbog kicme koju sam sjebo pa ne smem da sedim duze od 20-30min, odlepicu  :(

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Zaletim se di god, al sad su unapredili mission log, F9, pa je preglednije gde treba ići.

Ne mogu pošteno da igram PU od dece, pa uglavnom pržim AC, coop vandul ili team squadron battle.

Nerfovali su tarantule, pa su sad laseri opet popularni, furam četr jazavca na Sablji, na gimbalima, odličan domet pa ko gospodin prckam s distance i zabjegnem kad se navrznu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...