Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

нешто слично, али опет тотално другачије. Инди узвраћа ударац:

 

NoMansSkyField.png

 

no-mans-sky-9.png

 

VGX-2013-No-Mans-Sky-teaser-trailer-cont

 

http://www.youtube.com/watch?v=RRpDn5qPp3s

 

 

Announced at VGX 2013 alongside a trailer, the game is seen to feature planetary exploration, deep oceans, space-based battles, and potential predators on the various procedurally-generated worlds. Each world has its own ecosystem with potentially unforgiving conditions, such as desert worlds with large carnivorous worms, or a forest moon with small coat wearing bears.

 

Players are initially given a totally uncharted universe to explore, where information about any planet's characteristics and lifeforms may be shared and updated with others.

 

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Па личи на оно кад су 90тих причали по Новом Саду да је погинуо Били Ајдол у саобраћајци са мотором...

 

Ко не би проверио, по твојој изјави испада:

- о игри се одавно причало, поготово на РуРу... типа још почетком овог миленијума... пре него су уопште почели да је развијају...

- одавно је и представљена, са овим горе наведеним снимком

- међутим, поплављено им јебило све  и то у потопу који је најсличнији оном описаном из Библије, а већина тима им је изгинула, опрема отишла у пм, а једина копија игре је могла бити спашена да последњи преживели тима није морао да искористи флопи диск на коме је била као весло...

- тако да нико ништа више није чуо о њима, а тај последњи преживели је отишао да живи у џунглама Амазона и оплакује бивше колеге кроз апстиненцију од било каквих урађаја и благодети 21. века

 

...

- први пут сам сад чуо за игру, а нисам видео ни да ју је овде ко помињао... можда јесте

- снимак је са ове доделе награда/сајма из квота, а исти је одржан у децемру ПРОШЛЕ године

- потоп је била поплава која их је ударила по џепу, али не толико да нестану и тај догађај се збио око /католичког/ Божића ПРОШЛЕ године... односно, пре јебена 2 месеца

- у доба интернета веома је лако проверити ко је ко и где је активан, тако да лако може да се дође до података шта сад раде, који су им планови око ове игре, да траже раднике /програмере, продуценте/ итд итд... у овом периоду од поплаве до данас (да напоменем још једном да се ради о два месеца)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

E pa vidis gledao sam bas taj skrnavi VGX gde je bio trejler i chat je poludeo posle njega, svima je upravo taj trailer bio najbolji deo celog VGX-a.

 

Odmah sutradan i par dana posle ceo net je brujao o igri, Star Citizen forumi Elite forumi, Massively, IGN svi sajtovi su samo o njoj pisali i bilo je brdo intervjua. Hype je bukvalno bio ogroman i s pravom jer igra zaista izgleda fenomenalno.

 

Izmedju ostalog ima i tema na ruru.

 

A od te ''poplave'' se ceo hype igre bukvalno raspao, kukali su da su ostali bez kompova ali da ne zele kickstarter da rade, pa vec nagadjaju ljudi da im je M$ ili Sony uleteo sa parama da bude ekskluziva.

 

Tako da je jedno mesec dana brujao net i onda odjednom mrtvilo sto se tice informacija. I onda ti napravis post u SC temi kao Indi strikes back, a ta moja konstatacija da je ''mator'' se pre svega odnosila na tvoj post :)

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

znaci ti si se u stvari iznervirao jer si tek sad cuo za igru

 

 

не, него на којекаква просеравања људи на овом топику, где од почетка не сме ништа да се напише ако није просто обожавање SCa.

 

E pa vidis gledao sam bas taj skrnavi VGX gde je bio trejler i chat je poludeo posle njega, svima je upravo taj trailer bio najbolji deo celog VGX-a.

 

Odmah sutradan i par dana posle ceo net je brujao o igri, Star Citizen forumi Elite forumi, Massively, IGN svi sajtovi su samo o njoj pisali i bilo je brdo intervjua. Hype je bukvalno bio ogroman i s pravom jer igra zaista izgleda fenomenalno.

 

Izmedju ostalog ima i tema na ruru.

 

A od te ''poplave'' se ceo hype igre bukvalno raspao, kukali su da su ostali bez kompova ali da ne zele kickstarter da rade, pa vec nagadjaju ljudi da im je M$ ili Sony uleteo sa parama da bude ekskluziva.

 

Tako da je jedno mesec dana brujao net i onda odjednom mrtvilo sto se tice informacija. I onda ti napravis post u SC temi kao Indi strikes back, a ta moja konstatacija da je ''mator'' se pre svega odnosila na tvoj post :)

Као што рекох, гомила просеравања и некаквог надменог става.

 

Извињавам се, гледаћу да заобилазим ову тему.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam se malo oladio od pracenja, cekam da se zavrsi TNGS, pa ce valjda izbaciti pseci modul do tada...

 

Inace, ko nije video, izasao je novi art od Banu trgovackog broda, sad mi je jos vise drago sto ga imam.

 

DXHezyZ.jpg

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...