Jump to content

Top tankovi na wotu i dobar farmer bez premije ?


Recommended Posts

Sta ostaviti za farmovanje u wotu kv1 , pz4 ili stugIII za farmovanje kredita?

I na koj tir10 da idem?

ja imam sjajna iskustva sa matildom britanskom po 15-20.000 bez premiuma 

ali opet zavisi od tebe kao igraš svaki tenk može da zaradi meni je takođe jako zarađivao t28 prot

Edited by vevericaubica
Link to comment
Share on other sites

za dobre pare ti treba 1500 tvog dmg-a + 500-1500 spoting dmg(osteta nakod tvog osvetljenja neprijatelja) i da ubijes minimum 3komada

i obavezno da te nisu ni pipli!!!   sa time bices 40k u plusu

i nije ti bitno onda sta teras

a sa obzirom da su prosecne partije 400-700 dmg-a 150-200 spoting dmg i da pogines 70% slucajeva tesko je jako skupiti pare

+++  jako mnogo pocetnika igra i 80% partija se vise gubi nego sto se pobedi,  A Pobeda Je najvaznija od svega

 

Link to comment
Share on other sites

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/166983-tank-profitability-average-net-income-for-all-tanks-in-game/

sluchajno sam video ovo danas, pa se setih ovog topica i rekoh daj da postujem :)

dakle izvoli, ovde imash info o prosechnim zaradama (bez premiuma), pa pogledaj i odatle proceni shta i kako :)

nikad mi nece biti jasni debili koji daju negativnu na najnormalniji post a ja evo u inat njima dajem vote da se nepravda ispravi, inace hvala sa link

Link to comment
Share on other sites

Navikni se, tako se dele minusi ovde :) A i ljudi se cesto zezaju.

 

Nego, taj post je dve godine star, do tada su ovi iz WGa menjali zaradu tenkovima jedno tisucu puta. Ali dobra stvar je sto taj post ima link ka mestu odakle je ta informacija pokupljena pre dve godine, i gde ljudi apdejtuju novim analizama.

 

Znaci, ako vas i nas zanimaju skorije analize, noviji tenkovi, a i Japanci, idemo 'vamo: http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&fieldname=creditsn&mapid=0&modeid=0&team=0&battles=0&groupby=0

Link to comment
Share on other sites

pozz ljudi

Sta reci ... o ukusima se ne raspravlja. pa tako i sa tenkovima, svakom zeli neki drugi tenk zbog nacina na koji igra...

Ja cu napisati koji tenkovi su meni zapali za oko i s'kojim tenkovima ja volim da igram... Ja sam poceo da igram 2011 do duse imao sam vece pauze u igranju zbod obaveza, ali 2011 si imao da biras svabu il rusa i cesto si igrao u timu sa tenkovima 4-5 tirova veci od svog  :D to su bile partije :)

Ja sam se na pocetku odlucio za shvabe , sto zbog PzIV sto zbog Tigra koji su se pokazali kao ne vidjeno sranje ali meni je recimo Tigar legao i imao sam dobre partije sa njim... a realno je jedan od najgorih tir VII teskih tenkova.

ali da ne skrecem sa teme...

 

-E50m koji mi se pokazao ne uporedivo bolje od T62a... jedan na jedan T62 ne moze da prismrdi E50m. tj E50m moze da izadje iz tog dvoboja sa vise od pola Hp.

-E100 odlican top (navikni se na zakrivljenu putanju granate i brzinu koja je poprilicno sporija od drugih) i taj tenk je strah i trepet :D oklop na blizinu u glavnom svi znaju da buse i u napucavanju moras dobro da pazis donju gredu dok ga je na daljinu jako tesko probiti

-JgPzE100 od skoro ga imam za sada smo reci hvale... mada mislim da su mu u zanjim pechovima sjebali oklop (bar se meni tako cini jer me lakse probijaju mada verovatno sa pravom jer je bio jako zajeban) ali sve u svemu kad odvalis nekog za 3/4 Hp taj osmeh na tvom a grc na njegovom licu je ne procenjiv :D

-IS4 vise nego IS7. bez obzira na sve mislim da je ipak IS4 bolji tenk, nekako mi je tvrdji i bolje mi se pokazao .. a evo i zasto licno mi se desilo da 5x u igri ubijem IS7 koji je pun Hp sa JEDNOM granatom sa E100 i to od napred.. glavu na glavu .. malo ispod kupole u onaj vizir za vozaca :D

Mogu sad da nabrajam redom ali bi napisao roman... zato cu da skratim...

Posto rade sa igrom to sto rade (loderi, nove nacije sa 20mm oklopa koje ne mozes da probijes itd itd)

I ja sam popustio pa osim na ruse i svabe  krenuo na Amere teske i mediume sa loderima, Francuze teske i BC pa cak i na Kineze koji su do tir VII manje vise sranjce ali su od tir VIII po prilicno bolesni i mislim da karakteristike na papiru nemaju veze sa onima na terenu....

Ja sam all-around igrac i bez obzira sto najvise igram sa teskim tenkovima volim i igram i sa svim ostalim pa i sa arty.

U sutini treba naci i uskladiti svoju igru sa tenkom koji ti lezi. tada se postizu odlicni rezultati i igra postaje jako zanimljiva, sigurno dosta zanimljivija nego kad se igra samo da bi dosao do jaceg tenka...

to ne mora da bude tirX.

U svakom slucaju nadji nekog drugara koji igra tenkice i probaj neke tenkove sa njegovog naloga koje ti nemas i nisi ni hteo da ih istrazujes mozda ti se svidi i neki tenk za koj nikad nebi izdvojio ni 2min

meni se to desilo vise puta.. pa od zadrtog igraca koji zna samo za svabe i ruse jer je to stara skola, sad imam manje viser sve nacije

i jos nesto... superpersing NIKAKO NE KUPOVATI!!!!! ja sam ga imao i nije bio los.. bez obzira sto je to bio srednji tenk sa losim karakteristikama teskog tenka. JAKO spor i sa odvratnim topom ali sa oklopom koji retko ko zna i moze  da probije

sad tog oklopa nema i taj tenk nije ni za .... ja sm ga prodao

Link to comment
Share on other sites

tek sad videh da prica o farm tenku x tir xD tako nesto ne postoji :)

ako si mislio na mene , nisam pricao o farm tenku nego na koju granu da ide. jer svi smo mu dali 1000000 istih odgovora sto se farmanja tice: kv1,stugIII itd itd ...

a tir X mozda ne farma ali kad lepo igras ne ides u minus , a sa nekim tenkovima tir X moze i lepo da se zaradi.. ja mislim da jos ni jednu partiju sa JgE100 nisam otisao u minus i ako je bio, bio je neki minimalan.a znao je da donese i po 60-70k ciste zarade.

Link to comment
Share on other sites

ako si mislio na mene , nisam pricao o farm tenku nego na koju granu da ide. jer svi smo mu dali 1000000 istih odgovora sto se farmanja tice: kv1,stugIII itd itd ...

a tir X mozda ne farma ali kad lepo igras ne ides u minus , a sa nekim tenkovima tir X moze i lepo da se zaradi.. ja mislim da jos ni jednu partiju sa JgE100 nisam otisao u minus i ako je bio, bio je neki minimalan.a znao je da donese i po 60-70k ciste zarade.

to ti je ono sto sporije puni to manje u minus ides :) jer otprilike gadjas samo ono sto mozes da pogodis, al najbitnije da se prezivi i izbegne popravka.. ako hoce da farma za to su 5-6 tir tenkovi, sve zavisi kakav mu tenk lezi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...