Jump to content

Top tankovi na wotu i dobar farmer bez premije ?


Recommended Posts

Одговор на прво питање: Да

:)

За друго ниси дао инфо, шта волиш да играш, који ти је плејстајл и тако то... Лично бих ти препоручио хеви амере или ис-7 линију, али бачи на папир како ти замишљаш своју игру на т10, па ће ти кажемо шта да јуриш.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa, koliko sam provalio, sve ih kidas na view range, mislim, barem tako ja radim... neka udarna pozicija, zakampujes malo, kadkad ih i pustim da prodju i onda ih polivas sa ledja. smara me jedino sto je busan kao sir. I nekad nema sanse da probijes neke malo jace tierove, mada, sad mozes da kupis i onaj premium ammo, moram i to da probam :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

On je za matletiranje tierova vecih od sebe, znaci gusenice, ammo rack ili da ga zapalis. Naravno pod uslovom da nije 1 na 1 jer sve sto ima veci tier od tebe ima top dovoljno jak da te odvali iz prvog puta a sreca babina ima ammo rack bas na udarnom mestu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa svaki tenk ako se nadje u prvih 3 ima da zaradi brdo para. Osim ako nije nubara kao ja bez zivaca :D jerbo me nerviraju retardirani likovi koji jure crvenu tackicu po mapi po svaku cenu. Znaci krene pola na jednu stranu, druga na drugu, pojavi se crvena tacka levo i pola desne ekipe odradi 180 stepeni okret i pravac ka njoj.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/166983-tank-profitability-average-net-income-for-all-tanks-in-game/

sluchajno sam video ovo danas, pa se setih ovog topica i rekoh daj da postujem :)

dakle izvoli, ovde imash info o prosechnim zaradama (bez premiuma), pa pogledaj i odatle proceni shta i kako :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...