Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

:)))))))))))))))

Inace drugari, resio sam da podelim nesto sa vama (nije tvojih 400 e Rebi). S obzirom da sam prestao dazdrogriam granjem, povratio sam sve mozdane kapacitete i ostroumnost koju sam imao pre godinu-godinu ipo dana. Takodje, energican sam i pun elana, isto kao sto sam nekad bio! I to me je navelo da razmisljam da sam potpuni car sa svim mentalnim kapacitetim sa kojim raspolazem i u to ime sam odlucio da skroz prestanem da se trujem, znaci da ne pijem vise i ne pusim (cigarete, ne kurac, to cu i dalje jer sam peder). Dodatni razlog zasto delim sa vama je zato sto nisam jak karakter i povodljiv sam i postoje dobre sanse da se vratim porocima, pa kao, imacu veci pritisak da istrajem da mi se ne bi smejali. Eto, videcemo kako ce ici! Pozelite mi srecu!

prestani da budes malena sisica i nauci da se kontrolises!

pod kontrolisanjem ne mislim da jednostavno kvitujes sve (poz reki), nego da budes umeren u koriscenju, u ovom slucaju, opijata.

ako je neko veselje, naravno da ces da se napijes.

ako je ortak doneo PS3 da pikate PES (nikako FIFA!), naravno da ces da zavaris spravu.

itd. kapiras poentu!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pod kontrolisanjem ne mislim da jednostavno kvitujes sve (poz reki), nego da budes umeren u koriscenju, u ovom slucaju, opijata.

ako je neko veselje, naravno da ces da se napijes.

ako je ortak doneo PS3 da pikate PES (nikako FIFA!), naravno da ces da zavaris spravu.

itd. kapiras poentu!

ovo tebi i meni zvuči kao najlakša i najlogičnija stvar na svetu, ali ne mogu to svi tako, neki su jednostavno pičke :D

čuj mene pičke, adiktivne ličnosti

Link to comment
Share on other sites

glupi grobar koji je kvitovao faks i ne izlazi iz kladionice priča da neko treba da bude umeren.

olyf pls.

nisam kvitovao faks.

a sa kockanjem nemam problema, posto se nikada ne zaduzujem, a i ne blejim puno u kladzi, eventualno da odgledam neku tekmu koju nemam na TV-u

tako da je glupi ciganin ispao glup, kao i uvek!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

(nije tvojih 400 e Rebi)

Наравно да ово не може да се дели, ако ја не кажем тако!

И не слушај Алфија, као што смо већ рекли, дроге су за сисице, остани карактер, батали скроз!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Inace drugari, resio sam da podelim nesto sa vama (nije tvojih 400 e Rebi). S obzirom da sam prestao dazdrogriam granjem, povratio sam sve mozdane kapacitete i ostroumnost koju sam imao pre godinu-godinu ipo dana. Takodje, energican sam i pun elana, isto kao sto sam nekad bio! I to me je navelo da razmisljam da sam potpuni car sa svim mentalnim kapacitetim sa kojim raspolazem i u to ime sam odlucio da skroz prestanem da se trujem, znaci da ne pijem vise i ne pusim (cigarete, ne kurac, to cu i dalje jer sam peder). Dodatni razlog zasto delim sa vama je zato sto nisam jak karakter i povodljiv sam i postoje dobre sanse da se vratim porocima, pa kao, imacu veci pritisak da istrajem da mi se ne bi smejali. Eto, videcemo kako ce ici! Pozelite mi srecu!

Ju kan do dis Daki-San.. Braco, ako sam ja uspeo da batalim pljuge, alkohol i nakon svega toga da krenem sa dijetom i to poprilicno uspesno, onda i ti to mozes, samo vera u sebe i za KRALJA I OTADZBINU :)

AJMO DAKI, DELIJE SU UZ TEBE o/ ! :P

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put sam obrijao glavu mašinicom na 0,5 avgusta, i od tada se nisam šišao. Večeras izlazim u grad sa frizurom ala Billy Idol iz mlađih dana :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dajte prezime od Rebeke, jbj.

Inace, izasao sam u grad i u pola dva sam krenuo kuci. Hteo sam da krenem u 12, cim sam dosao u klub kada sam narucio vodu. Boze mili, koji je kurac poenta izlaska ako neces zderati, ja stvarno ne znam. Dobra stvar je sto kad si trezan mozes da vozis, pa sam vozio neke vrhunske picke, pa cu jebati, he he.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...