Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Tako da ono, daj info da vidim šta još mogu da krkam na relaciji kuća-poso-poso-kuća dok čekam avtobus :)

Па све што је љуткасто а готивно ти је лал : ) купи кесу љутих паприка, мало крупнијих од феферона јер су мање љуте, тј. подношљиве су за грицкање на аутобуској станици! [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vec dva nedelje skoro svaki dan dolazim na posao u 11 jer iz nekog razloga nisam svestan alarma kad me probudi pa ga samo utrnem. To je lose jer imamo obavezan scrum meeting svako jutro u 10. Sa druge strane, odlazim sa posla oko 5, sto znaci da ne budem tamo tih 8 sati nego ono. Niko mi jos nista nije rekao, al kontam da nije fer prema ostalim ljudima koji dolaze u 8, 9. Eto, o tome sam upravo razmisljao pa sam podelio!

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam sta oni smatraju pod ''ociscenim'' ulicama, ali tamo i gde nema snega, ostali su takvi ledeni brezuljci raznih oblika i dimenzija, da svaki put kad predjem preko njih brze od 20km/h jebem putarima i djilasu sve po spisku...

skroz je opravdano da se to desava u manjim ulicama, ali cara dusana npr u ledenim brezuljicima? jel toliki problem posuti tonu soli po glavnim saobracajnicama?

a ovo je stvarno pobeda! i onda je kao izlizana fraza ''samo u srbiji'' ...

http://www.blic.rs/V...-plate-putarinu

"-Je l' to Elektrodistribucija?

-Ne, ovde Beograd Put.

-Nema veze, i vama jebem mater"

Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novi topik AE!

dakle, znate li gde bi mogao da nadjem maramu koja prekriva nos i vrat (tu sam najosetljiviji zimi, najvise mi je u tom podrucju hladno), lici na fantomku ali nije. e sada, nisam bio u kontaktu sa tim da bi znao koji je materijal, verovatno neka sintetika, viskoza, tako nesto..

ne mogu da nosim sal, uparim se, kapiram da bi mi ovo resilo stvar.

aha, ovako nesto

LOUIS-Podkapa_slika_L_4332949.jpg

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novi topik AE!

dakle, znate li gde bi mogao da nadjem maramu koja prekriva nos i vrat (tu sam najosetljiviji zimi, najvise mi je u tom podrucju hladno), lici na fantomku ali nije. e sada, nisam bio u kontaktu sa tim da bi znao koji je materijal, verovatno neka sintetika, viskoza, tako nesto..

ne mogu da nosim sal, uparim se, kapiram da bi mi ovo resilo stvar.

aha, ovako nesto

LOUIS-Podkapa_slika_L_4332949.jpg

mozda ima da se uzme tamo gde se prodaju kacige za motore

motorotebratori ce ti bolje reci!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...