Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

на бежанијској коси нема приоритетних улица

Aj da je samo Kosa u pitanju... Znaci NBGD pola najvecih bulevara nije bilo ocisceno do jutros - dakle Jurija Gagarina, Omladinskih brigada, Milutina Milankovica, sve po 3-4cm utabanog snega na kolovozu, ne secam se da je ikad bilo ovakvo sranje. Da ne pricam o ulicama tipa Gandijeva, Zorana Djindjica i sl, koje su malo manje ali i dalje ide prevoz njima, tj trebalo bi da su "prvi prioritet". I realno je to problem jer je u tom momentu sneg vec bio prestao da pada 24 sata ranije, dakle da je sneg poceo da pada na radni dan kapiram da bi bio opsti kolaps i katastrofa.

Mislim ja sam prolazio, nije problem kad imas dobre zimse gume, ali kad uklopis to sto nista nije ocisceno i neodgovorne ljude koji voze sa letnjim gumama nastane haos. Ja bih realno uveo pravilo, ok, ne mora zimske gume, ali ko krene po ovom snegu sa letnjim gumama ne samo da mu naplate kaznu, nego da ga odslepaju na Parking servis gde ce platiti lezarinu sve vreme dok ne prodje sneg. Plus da mu uzmu dozvolu bar na mesec dana, realno po ovakvom snegu kretanje bez dobre zimse opreme je neodgovorno ne samo prema sebi, nego i prema svim ostalim.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

upravu je zverko...

pre neko vece kad je pao onaj prvi sneg, zavejao, zadrzao sam se nesto duze u gradu a na letnjim sam gumama. neodgovorno je prema ostalim ucesnicima u saobracaju jer mi npr za kretanje sa semafora treba 15 sekundi dok uhvati lepo podlogu. zaustavio se na pola francuske zbog zastoja, morao sam u rikverc da se vratim jer ne moze da izvuce. da ne pricam o mogucim posledicama kriticnih situacija, naglo kocenje, izbegavanje pesaka (ne daj boze).

bez zimskih guma, samo kad je suvo.. ovako se ne isplati :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

А јел смем рецимо да се одвезем од шездесчетвртог до четреспетог а да ми нико не осјече руке?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kazna za letnje gume, svakako. Zato se ja ne vozim.

Elem gledao sam jutros ribu plavusu u sluzbenom autu kako pokusava da skrene iz nedeljka gvozdenovica u part avijacije i kako slajfuje. I boli nju kurac sto je kolona iza, jebe se njoj sto je naglo krenula i ljulja levo desno sto se ne zna gde ide gde ne ide, ma zabole je

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Elem gledao sam jutros ribu plavusu u sluzbenom autu kako pokusava da skrene iz nedeljka gvozdenovica u part avijacije i kako slajfuje. I boli nju kurac sto je kolona iza, jebe se njoj sto je naglo krenula i ljulja levo desno sto se ne zna gde ide gde ne ide, ma zabole je

Pa to je zapravo najveci problem, cak i po NBGD koji je relativno ravan, tj skroz osim penjanja i spustanja s Kose, je problem sto neko s letnjim gumama zagusi saobracaj i bole ga stojko. A sta se desi kad isti ode po gradu nastaje pravi pakao. Tipa ja sam danas na uzbrdici (ona ulica od autoputa do Ustanicke, zaboravih sad kako se zove, jedna manja, izbegavao sam guzvu u Vojislava Ilica) prvo obisao lika u Audiju koji je stao zbog guzve, a onda nije mogao da krene na uzbrdici, a dalje kad sam prosao sam zatekao lika u onom kombiju koji vozi pare, blindiranom, kako se sklizao unazad, a onda dosao na ideju da udje u dubok sneg pa ga zaleti odatle :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Који ненамерни фаил сам направио сад. Послао ми ортак коментар његове рибе на неки спот Јелене Розге (на коју се обојица ложимо) и као риба завршава коментар типа "мени су рекли да личи на њу". Углавном нисмо били онлине у исто време и мени то стигне сад и ја му одговорим у фазону да тај, који је то рекао, треба да иде на операцију очију и лоботомију (одавно сам му већ рекао да ми се не свиђа та риба, с којом је сад, још из времена кад нису били заједно). И одједном ми се она јавља, као седи сад код њега и прочитала је и креће да драми и као да ли то значи да и мој дечко треба да иде на операцију, пошто ми је и он то рекао, ја као да.

Капирам оно да се наљутила и све то, ал јбг.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...