Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Фетсо, даво сам соцјологју са оном твојом црвеном ципелицом, па реко да те утешим мало, класичан је студенцки парламент материјал, тако да капирам да би ти одушевљење сплашњавало рапидно како би пробо да евентуално вотујеш нешто с њом [:D]

инб4 не би ја вотово с њом - лажеш, твоја везаност је комплетне природе!

Ин ди адр њуз, то давање социологије значи да ме можете звати господине мастеру, али о том по том, не верујем док не будем држо у рукама:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Фетсо, даво сам соцјологју са оном твојом црвеном ципелицом, па реко да те утешим мало, класичан је студенцки парламент материјал, тако да капирам да би ти одушевљење сплашњавало рапидно како би пробо да евентуално вотујеш нешто с њом [:D]

инб4 не би ја вотово с њом - лажеш, твоја везаност је комплетне природе!

Ин ди адр њуз, то давање социологије значи да ме можете звати господине мастеру, али о том по том, не верујем док не будем држо у рукама:)

sta je klasican student parlament materijal? :)

i koji faks? ti si na fdu, ili je ovo neki restlovi pravnog sto vuces?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Фатсо:

Остави шљемање Дулету, не иде ти!

Да сам на ФДУ сад бих ваљда глумио или режирао, не бих цртао лол

Да вучем рестлове правног био бих господар света са два факса, што ваљда капираш да није случај:)

Тако да, ФПУ

студентски парламент материјал - амбициозна бубалица, а без кликера/образовања који то подржавају, али такође и без перцепције о томе. И онда, пошто чру цареви немају периспољност тог типа, студентски парламент ликови истрипују да су господари свемира (јер ако прочитају књигу где се дешава свашта а умешана је и полиција, они имају фидбек да само они читају та слова и књиге, а заправо си ти прочитао десет раскољникова ал ти се прича виц о дулету и мии јер си чру читач књига). Е сад, то не мора да значи да су надобудни (рецимо она није), али значи да ако се сусретну са нечим што је иоле дубље (у било ком смислу постојања), збуниће се жешће и нема шансе, стоп.

Jel ovo znaci da je Duljo diplomirao ?!

Pri tom ne mislim na fejk diplomiranje od prosle godine kad je radio diplomski, nego diplomirao az in, zavrsio master.

Па да лол:)

Тај мастер смо ваљда добили јер смо ишли пет година, тј. ја ако одем сад тамо и само тражим уверење, добићу дипл. а ваљда ако дам још неке паре (лупам пар иљада динџи) и напишем молбу, добијам мастер. Али нисам сигуран, па зато кажем, кад будем држо у рукама, онда ћу моћи да кажем. Али завршио факс јесам ако то питаш:)

Тај дипломски није од прошле године, него од јула:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mislio sam fpu (typo-fdu) nego mi bilo nespojivo sa crvencipelicom da moze ikakvom umetnoscu da se bavi ili da je bubalica. Sad sam odusevljen, svaka joj cast, pa makar i bila samo bubalica.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Сад си ме збунио, ја сам мислио да је она теби фул лепа добра паметна не пије не пуши побожна добра домаћица другарица и мајка:)

Кул је она лик, мада нисам блејо с њом ал овако из виђења и из трипова, оно, ангажује се, тако раде те бубалице, али имаш зле бубалице, а имаш и оне добрице бубалице, ако капираш на шта мислим:) Ал на испиту сам видео скроз у ком је фазону, оно, ееее, па американци, ееее, па мислим, еееее, ааааа, па они, мислимкакодакажем, они у уметношћу какобикрекла еееееее, аааааа :) Мада добро, жена је, а одговара испит који се одговара, то обично изгледа тако [:D]

А видиш, ја теби нисам реко да је она са мог факса, чудно, не знам што.

cela izasao napolje

nemoj da me bijes

ахахахахахахахаха

cestitke duki

ker prvi put video sneg, retard otvorio usta trci po igralistu i guta sneg ko zgrtalica suze su mi isle

Фала фала

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А видиш, ја теби нисам реко да је она са мог факса, чудно, не знам што.

POGLEDAJ U SRCE I ZNAĆEŠ!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

У мом срцу су само Миа, Кејт Бекинсејл, Анчи Хатавеј и Лела Стар! Осталих три милијарде жена бих само јебо, нисам посесиван!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...