Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Протос је у суштини добио бан јер је глуп, што баш и није кул. Вероватно је био и мало безобразан, а и то што је био безобразан, није био јер је малициозан, него зато што је глуп и не капира како ће људи доживети његов наступ.

Тако да +1 да је перма превише.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ima drugih vidova kaznjavanja. Kako drugacije nauciti dete? Psiholozi, upomoc!

Не одговарам, али чисто да споменем занимљиво штиво, које додуше још увек нисам набавио али гостовање ауторке у једној емисији заинтересовало ме је. Укратко, ради се о педагогији без награде и казне, све остало, колико је практична, какви су јој темељи итд, нека вирне у саму књигу, "Породични буквар" од Милице Новковић.

bukvar_2.jpg

  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da ga udarim...

kad nisam nikad tukao nikog do sad, tesko da cu da krenem sa rodjenim detetom :)

Ja se kontrolišem dok ne popijem leteće koleno u vrat, nek će stoput da ima daddy issues klepiću je

Daj stvarno vratite protosa, mislim on jeste glup i bezobrazan... ne čekaj... glupo je da popije ban na topicu gde nije bio baš beton glup a bezobrazan je jer ga forum nije mazio... bolji argument nemam :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ja ne smem da pomislim kako cu dete da vaspitavam kad pogledam kako dresiram psa :D

Zar i daki nije dobio vise permabanova nego sto ima postova pa ga evo sad sa reputacijom KOLE ? :D doci ce protos opet, napravice mu neko nalog opet garant, uspece da zaobidje blesometar !

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Даки је био безобразан и бахат, а Протос покушава да да конструктиван допринос, с тим што није способан да се уклопи и нема представу како други доживљавају његове уписе. Мени је гори Креки, којем се трећина постова своди на кукање како на Руру нема правде и како га Иван не воли, него Протос, који жели да учествује у дискусији и труди се, само му не иде.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

a jebiga, stvarno mi nije to namera, ali retko sta me uzasava kao taj koncept odlaska na brod, ako si pametan zdrav i prav.

gde jos mracim? mozda to radim nesvesno, opomenite me na vreme :)

pa kako nisi primetio da se uvek javis kada neko spomene da ide/bi isao na brod/w&t/ostala sranja

mislim da najvecu gresku pravis zato sto polazis od sebe. nemaju svi do jaja posao ko ti, nemaju svi skila ko ti, a nemaju svi isti trip ko ti na kraju. nekome je trip da ode tako negde da radi, neko ode samo zbog kesa...

tako da trpy pls :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa kako nisi primetio da se uvek javis kada neko spomene da ide/bi isao na brod/w&t/ostala sranja

mislim da najvecu gresku pravis zato sto polazis od sebe. nemaju svi do jaja posao ko ti, nemaju svi skila ko ti, a nemaju svi isti trip ko ti na kraju. nekome je trip da ode tako negde da radi, neko ode samo zbog kesa...

tako da trpy pls :>

Ma Trpy hoce da zna kako je to biti obicni nabildovani sanker na brodu koji sprcava svako vece, a ne buljas. Pa sad hejtuje kad vidi da neko to radi, jer on ne moze / ne stize / nema muda. Cista sujeta!

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

pa kako nisi primetio da se uvek javis kada neko spomene da ide/bi isao na brod/w&t/ostala sranja

mislim da najvecu gresku pravis zato sto polazis od sebe. nemaju svi do jaja posao ko ti, nemaju svi skila ko ti, a nemaju svi isti trip ko ti na kraju. nekome je trip da ode tako negde da radi, neko ode samo zbog kesa...

tako da trpy pls :>

skill i dobar posao ne padaju sa neba, nego se za to guli ko zna koliko godina, a ovi što idu na brod jedostavno nisu spremni za to da se pomuče ovde nekoliko godina zbog posla

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@trooper

tvoj post 'one year later' je vise zvucao kao 'jedva cekam da vidim kako ces da kukas posle' nego to sto si pokusao da kazes saint-u 'pametan zdrav i prav, mzes i u srbiji da ostvaris isto.' a ne znam zasto te je pogodilo moje 'nov zivot' iako nisam rekao kakav ce to zivot da bude, a cini mi se da svi znamo kakav je taj zivot na brodu. tako da mracis i nije ok.

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

skill i dobar posao ne padaju sa neba, nego se za to guli ko zna koliko godina, a ovi što idu na brod jedostavno nisu spremni za to da se pomuče ovde nekoliko godina zbog posla

nema to veze, a i ja sam samo nabrajao. imas ljude i sa skilom, a losim poslom.

najvazniji mi je ovaj trip deo, nekome je jednostavno to trip i ne zeli da se ponasa ko cetrdesetogodisnjak sa 25 dina npr. i ta sranja

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...