Jump to content

ASUS Gaming Festival - grupe i satnice


DuHast

Recommended Posts

Poštovani igrači, u nastavku teksta možete naći grupe i raspored igranja za ovogodišnji ASUS Gaming Festival.

Sistem takmičenja u sve 3 discipline je takav da se dva prvoplasirana tima iz iste grupe ne mogu sresti do finala.

Counter Strike 1.6, za razliku od turnira na kojima smo navikli da je ukupan broj ekipa stepen broja 2 ( 8, 16, 32), imamo izmenu, 28 ekipa, 7 grupa.

Grupa F će svoje grupno takmičenje odigrati u Internet Cafe-u KGB, ulica Ruzveltova 1, ispod Vukovog spomenika.

Zarad cilja da se ispoštuju sve ekipe koje su se prijavile, molimo za razumevanje. Ekipe grupe F koje prođu dalje, nastavljaju svoje takmičenje u Domu omladine.

Sve učesnike, koji ne prođu grupe, bodrimo da se u nedelju pojave u Domu omladine, zarad pojedinačnog takmičenja čiji pobednik za nagradu dobija monitor. O detaljima na licu mesta :)

U grupama se igraju mape de_dust2, de_inferno i de_nuke (raspored mečeva u grupi biće predočen u daljem tekstu, u odeljku RASPORED igranja).

DOTA2 i CS:GO takmičenja će se obaviti u sistemu 3 grupe po 4(3) ekipe. Dve prvoplasirane iz svake grupe čine 6 ekipa koje će učestvovati u 1/4-finalu, dok će poslednje 2 ekipe biti najbolje 2 trećeplasirane ekipe. Ponavljam, sistem takmičenja u sve 3 discipline je takav da se dva prvoplasirana tima iz iste grupe ne mogu sresti do finala.

Takođe, trećeplasirane ekipe koje se budu našle u 1/4-finalu, neće igrati protiv ekipa iz svoje grupe u tom rangu takmičenja.

Counter Strike 1.6

GROUP A

DEFUSE

SBC

KVG

SRSUA

GROUP B

iNation

clan+

inactive

RMK

GROUP C

SUM

AEON FLUX

tranquliliti

KARINDZAJ

GROUP D

BGDoNline

R5

resistance

NUM.

GROUP E

MK

TLG

BechmenCrewHell

ZU

GROUP F

FU

pdm

FUBR

Waiting_List_1

GROUP G

SWORDFISH

QM

CONTROL

PRE-FIRE

DOTA 2

GROUP A

Bajini Puleni

Hello Moto

wacap.

Team of Rage

GROUP B

25cm

Cac

Akacuku

Ruka Brza od Zvuka

GROUP C

Inferniti international

Bans

pgg+4

POT-ATO

Counter Strike : Global Offensive

GROUP A

KGB CMSTORM

FodGaming.hu

GameAgents

Quick Play

GROUP B

FTW

PlayMore

CROCERZ

GROUP C

DEFUSE

InfectedBGD

MyDGB

RASPORED IGRANJA

Subota

Counter Strike 1.6

09:00-12:00 GROUP A/GROUP B/GROUP C

10:00-13:00 GROUP F (KGB)

12:00-15:00 GROUP D/GROUP E/GROUP G

15:00-16:00 1/8 finala BO1

X1vX3 / X2vX4 de_dust2

X1vX2 / X3vX4 de_inferno

X1vX4 / X2vX3 de_nuke

U eliminacijama se koristi sistem banovanja mapa. BO1 - ban/ban/ban/ban/ban/ban. BO3 - ban/ban/ban/ban;BAN3;BAN2. Poslednja 2 bana znače da će se BAN3 mapa igrati u slučaju da je potrebno igrati 3. mapu, a BAN2 će se igrati kao druga mapa serije. Mapa koja preostane u poolu, igra se prva.

DOTA 2

16:00-19:00 GROUP A/GROUP B/GROUP C

19:00-20:00 1/4 finala BO1

X1vX3 / X2vX4

X1vX2 / X3vX4

X1vX4 / X2vX3

CS:GO

20:00-23:00 GROUP A/GROUP B/GROUP C

23:00-00:00 1/4 finala BO1

X1vX3 / X2vX4

X1vX2 / X3vX4

X1vX4 / X2vX3

I u grupama i u eliminacijama se obavlja sistem banovanja mapa. Grupa/BO1 - ban/ban/ban/ban. BO3 - ban/ban;BAN3;BAN2. Poslednja 2 bana znače da će se BAN3 mapa igrati u slučaju da je potrebno igrati 3. mapu, a BAN2 će se igrati kao druga mapa serije. Mapa koja preostane u poolu, igra se prva.

Nedelja

Counter Strike 1.6

09:00-10:00 1/4 finala BO1

10:00-13:00 1/2 finala BO3

13:00-16:00 Finale/3rd place BO3

DOTA 2

10:00-13:00 1/2 finale no1 BO3

13:00-16:00 1/2 finale no2 BO3

16:00-19:00 Finale/3rd place BO3

CS:GO

16:00-18:30 1/2 finala BO3

18:30-21:00 Finale/3rd place BO3

21:00 Dodela nagrada

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

kada se grupe zavrse po kom sistemu se nastavlja takmicenje? evropsko prvenstvo fazon (ko izgubi ispao je,recimo bo3 sistem takodje) ili po sistemu loser braketa (najucestaliji sistem u doti zadnjih par godina ujedno i najrealniji)

ovo je pitanje za dotu2 naravno :)

edit : glup sam i slep sam sry for spam

Edited by Luci-_-
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Exactly :(

kada se grupe zavrse po kom sistemu se nastavlja takmicenje? evropsko prvenstvo fazon (ko izgubi ispao je,recimo bo3 sistem takodje) ili po sistemu loser braketa (najucestaliji sistem u doti zadnjih par godina ujedno i najrealniji)

ovo je pitanje za dotu2 naravno :)

edit : glup sam i slep sam sry for spam

Malo je ne fer da je 1/4 finale bo1 ali kontam da ne bi bilo vremena za drugacije, mada ko zna

Na ovo sam mislio :)

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno ko se s kim tu posle ukrsta, jer ako se npr A1 ukrsta sa B3 i B1 sa A3 sta onda prva ekipa iz C dobija kao protivnika? A2,B2? Sto je totalna glupost jer ce onda imati znatno tezi posao nego ove 2 ekipe u tom 1/4 finalu... jos je bo1 :S

Nebitna prica skroz ali me bas zanima kako ste to zamislili a da ne bude diskriminacije pojedinih ekipa i da turnir, sto je poenta svega, bude pravedan

  • Upvote (+1) 1

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

meni jedino sto smeta je sto je cetrvrt finale bo1,i faktor srece moze da pobedi u nekom scenariju (outpick,trenutni outplay,momentum itd) bolje da ste stavili 4 grupe po 3 i da prva dva idu dalje...

Za početak, taj scenario oduzima po 1 mapu ekipama u grupi. A ništa od toga što si naveo : outpick, trenutni outplay, momentum, ne zavisi od faktora sreće.

meni samo nije jasno ko se s kim tu posle ukrsta, jer ako se npr A1 ukrsta sa B3 i B1 sa A3 sta onda prva ekipa iz C dobija kao protivnika? A2,B2? Sto je totalna glupost jer ce onda imati znatno tezi posao nego ove 2 ekipe u tom 1/4 finalu... jos je bo1 :S

Nebitna prica skroz ali me bas zanima kako ste to zamislili a da ne bude diskriminacije pojedinih ekipa i da turnir, sto je poenta svega, bude pravedan

Vrlo je jednostavno, dve najboljeplasirane ekipe iz iste grupe se ne mogu sresti do finala. Takođe, 2 ekipe iz iste grupe se ne mogu sresti u 1/4finalu. Uzdravlje.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Uf, kad neznanje prosto izlazi iz clanka... Mislim da je infernity imao i vise sansi u drugoj partiji nego u prvoj, a u clanku se prica upravo suprotno...

Nego da se zahvalim orgama turnira, pre svih Du-u koji je, kao i uvek, odradio odlican posao. Jedine zamerke: mali stolovi i tastature koje su jos od WCG-a 2007-me forsiraju na turnirima (sa dodatnim dugmicima pored poslednjih dugmica sa leve strane), na sta dosta ljudi nije naviknuto. U svakom slucaju organizacija je bila na nivou, to je najbitnije i nadam se da ce gaming festival opstati duzi niz godina i postajati sve veci i veci.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...