Jump to content

ALL-STAR Srbija cs1.6 turnir


LESkOpoz

Recommended Posts

svaka cast paku - retardi <3.

ispratio sam sve iz daleke Swedske dok sam ovde ladio jaja uz ovaj moj mochni lap top i usb flash konekciju od 5mb, od 9 do 01. Zaspao sam na trecoj mapi.

Odlicna organizacija, sneg je malo doneo kasnjenje turniru i steta sto se nisu pojavili garishoni, jbg kad se Mica ustekao za

traktor s prikolicom iz Kaca :*

leske , svaka cast. Ovo bolje da ne umre,mnogo je vece zezanj,nego novoosnovani klanovi sa najboljim igracima u SRB i CSgo-a.

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, hvala jos jednom na nagradi...

Bice jos turnira - obecavam, ali na CSGO naravno...

Cujem da je organizacija bila OK, drago mi je zbog toga, a ti Gaso pises o organizaciji turnira kao da si bio tamo :)

Samo sedi ci-ku i budi spectator, to isto vazi za rumuna i kecmana, tako ste korisniji :D

Po mom sudu turnir su osvojili "ozraceni", sobzirom da je i caln mith imao jednog "ozracenog" :D Dakle 6 "ozracenih" u FINAL-u.

Jeabem vas pak-ovci, ni na ovoj zajebanciji zajedno sa emicom niste osetili prvo mesto na turniru, sad sam definitivno siguran da je Gavra maler, tog u buduce ne pustajte ni u spectatore da udje kad pak igra, a kamoli da bude clan ekipe :D

Citiracu jedno cuvenog srpskog umetnika : "Zao mi je sto ste moja a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas upoznao ni pakao(kanter) mu nece tesko pasti..."

p.s.

Za kraj,

bile lude godine uz cs, puno zajebavancije, putovanja, druzenja ( ko je umeo da se druzi )....

Unka manje se nerviraj plz, nemoj ko mali Mrka da ti skace pritisak pa da moras na rehabilitaciju na Zlatibor, ode mali danas boli ga tu-ki, sad ce da se druzi sa onima koji ma je ostala jos koja godina ;)

Ziveo dRalE_caR ! :D

Edited by drasko
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ti si budala i debeo. I ozracen si isto, dobices kitu cokolade kad se vratim bote. NE MOZE DA BUDE ALL STAR TURNIR AKO KECMAN NIJE ZAIGRAO NA NJEMU.

edit: i imas jedan post i bot si. Ti si jedini koji igra 10 godina , a i dalje se usere kad mu izadje neko i ne zna da nemsti sens!

CAO http://www.youtube.c...h?v=R-aGfzV39Ak

<3

Edited by pak.phanat1c

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Prvo bih zeleo da se zahvalim Lesku na ovom turniru i da mu cestitam kako se snasao obzirom da je prvi put organizovao CS event. Na ledjima je izneo ceo turnir, svaka cast Djole :)! Nemam zamerki, malo je kasnilo al to je ocekivano. Cak smo dobili i has pred finale + koka kola naravno :D. Super smo se proveli i steta sto nece biti vise ovakvih turnira, al zivot ide dalje jbg.. GJ!

Bilo je lepo videti vas sve opet. Opasne njuske su dosle na turnir, bas mi je drago sto ste se iscimali i odvojili vremena za ovo kratko druzenje :). Steta za ekipu vF, greota sto nisu dosli jer su zanimljiv deo srpske CS istorije :).

Cestitam mojim mejtovima Delti i eXe-u, dodju momci posle 3 godine i osvoje turnir :D! Mnogo dobar kanter, nije bas neki visok nivo igre ali je svakako bilo zanimljivo i napeto. Odavno nisam igrao turnir sa ovoliko emocija i neizvesnih rundi :D. Svaka cast pak-u, momci su igrali odlicno ceo turnir.

GG svima, mislim da bi to bilo to od 1.6 kantera nazalost, bar za sad (nadam se da ce GO imati istu sudbinu kao Source).

<3

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Jako Jako lep turnir , Svaka cast za org sve je bilo kako treba. Gojko sve lepo pripremio, strim u fullu kassad moze na BBC sredicu mu sljaku. Svi su imali zelju za pobedom dok sa druge strane niko nikom nije zeleo lose prava retkost nema sta :) Bilo je klope , sokica a i sprdnje - Lesko svaka ti cast! Koliko sam mislio na mixu da si dosadan toliko si me odusevio kao domacin, organizator i covek. poz iz Pazove svima ps iggy nije spavao celu noc :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...