Jump to content

WTS MoP Account Mage 484 ilvl / 13k achi / HC progress


Misli

Recommended Posts

Pozdrav,

Nakon dugo vremena odlucio sam prodati account i napokon prestati igrati WoWa. Otuda i ovdje postam i prodajem Bnet account sa Mists of Pandaria. Account na sebi ima vise karaktera. Ovdje cu postaviti masked armory profil cisto da bi profiltrirao ljude kojima je dosadno i nemoju preca posla nego zapitkivati koliko je sta para. :)

Main je mage sa 484 ilvl, 3/6 Heroic progressom u Mogu'shan Vaults i 6/6 normal u Heart of Fear raidu. 13.000+ achievment poena, dosta rare mounta i titula, kao i gametime do nove godine (GameCard 60day).

http://www.maskedarm...les-106048.html

- U torbi imate i 502 Heroic rukavice, ali je equippan tier 14 rukavice zbog +2 set bonusa

- Maxane profesije JC i Tailoring.

- Altovi: 90 DK (H), 87 Paladin (A), 83 Druid (H), 70 Rogue Twink (A), 60 lvl Mage (H) ....

Tek sam se vratio u stari guild, pa se uskoro ocekuje 6/6 HC Mogu'shan Vaults, jos geara te HoF Heroic progress. Sto se golda tice, ostavljam par k cisto da se snadjete za pocetak.

Što se tradea tice, prihvacam paypal, uplatu na racun u banci te Western Union. Ako ste ozbiljna musterija koja ima kes, dobit cete link sa originalnog armory, kao i username i log in prije nego odlucite poslati pare. Account na sebi ima security token koji cu skinuti nakon sto zakljucimo da ste vi kupac. Nakon sto novac bude u mojim rukama, ostatak podataka je vas SQ/SA, kodovi originalnog WoWa kao i svake ekspanzije posebno. Ako vam trebaju i kutije mogu poslati postom.

Kontakt info:

- Skype: bektic.adnan

- PM na rur forume

- Email: dragosat@live.com

- Battletag: Dado#2134

Pozdrav

Edited by Misli
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...