Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

7 hours ago, Zwerko said:

To jeste realno problem sa preklapanjem, ja sam sad pogledao i zapravo imam Metro 2033 na Steamu, ali ovo je Redux na Epicu pa možda pređem! 🙂 Ova lista deluje sada da je skroz legit. 

Ja sam neke igre igrao tokom onog prvog zatvaranja tokom marta, ko nema i nije igrao Inside obavezno da uzme, sabija igra. 

playdead kida realno, da se oko nečega složim sa vićom!

jedino sad planiram da igram onaj man of medan da završim drugu epizodu da vidim liči li na nešto....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ko ima PS4 i đecu, Rachet i Clank je free na PSN ako se aktivira do kraja marta (može preko browsera bez konzole).

https://store.playstation.com/en-gb/product/EP9000-CUSA01928_00-RCPS400000000000

Ako neće, ulogujte se pa idite na Free Games da vam otvori ispravan region (ako npr imate američki nalog da mi vidite malog).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
1 hour ago, overkind said:

Да ли ћеш играти? 🙂

pa ja sam inače veliki fan space shootera tipa to sve Descent, Freespace, X-wing vs Tie Fighter ... TERMINAL VELOCITY (opa!) ... i svakako ću probati. Da li ću uspeti duže da se zadržim, videćemo.

da si me pitao da li ću igrati free igre koje izbacuje Epic verovatno bih ti rekao ne, tu redovno kliknem "da stoji" 🙂 osim kad je bila poneka baš dobra 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ko ima Amazon Prime video, ima i Twitch prime, tj Prime gaming. A oni svaki mesec dele neke igre ili dodatke (skinove i gluposti za wot recimo). Igre koje dele su uglavnom neke indie, za koje treba neki Amazon launcher i mogu da se igraju dok imate pretplatu, ali tu i tamo daju i po celu igru, obično se dobije kod koji može da se aktivira na Steamu, Originu...

A zašto ovo pišem... još uvek daju taj SW squadrons Origin kod.

Prime Gaming | STAR WARS: Squadrons (amazon.com) - Origin

Prime Gaming | Ghostrunner (amazon.com) - GOG

Prime Gaming | Alien: Isolation (amazon.com) - Epic (mora da se linkuje nalog)

i ostale stvari koje daju Prime Gaming (amazon.com)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, manson said:

Ko ima Amazon Prime video, ima i Twitch prime, tj Prime gaming. A oni svaki mesec dele neke igre ili dodatke (skinove i gluposti za wot recimo). Igre koje dele su uglavnom neke indie, za koje treba neki Amazon launcher i mogu da se igraju dok imate pretplatu, ali tu i tamo daju i po celu igru, obično se dobije kod koji može da se aktivira na Steamu, Originu...

A zašto ovo pišem... još uvek daju taj SW squadrons Origin kod.

Prime Gaming | STAR WARS: Squadrons (amazon.com) - Origin

Prime Gaming | Ghostrunner (amazon.com) - GOG

Prime Gaming | Alien: Isolation (amazon.com) - Epic (mora da se linkuje nalog)

i ostale stvari koje daju Prime Gaming (amazon.com)

 

 

 

iskreno bih se iznenadio kada bih saznao da zapravo ima ljudi odavbde koji plaćaju amazon prime 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Samo da skrenem pažnju da za Squadrons treba baš dobar džojped.

Ovaj moj izgleda ima malo jači deadzone, većinu vremena se rvem sa upravljanjem i nišanjenjem, a nešto mi pričaju sve vreme, titlove propuštam, pojma nemam šta se dešava 😞

 

ja imam problem drugog tipa a to je da ne mogu da se logujem na origin sa starim loginom a lost password mi ne šalje mail 😞

nemam pojma dal su nešto brisali naloge mada ne bi trebalo jer kao imao sam kupljene igre itd, pa mi nema smisla.

izgleda da ću morati da pišem supportu :))

Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2021 at 7:00 AM, voodoo_ said:

Star Wars Squadrons za 69 centi na cdkeys tačka com još koji dan.

kupio kod, uspeo da se logujem nekako posle cimanja sa EA supportom, aktiviram ključ - kaže da je već iskorišćen :)))

Tako da su mi cd keys vratili pun refund od celih 0,69 evra :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...