Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

14 minutes ago, Jose Jimenez said:

Pre Extreme je to bilo, snimao sam igre na 5,25in flopije, i kupovao kertridže sa kompilacijama za C128.

Kolega me podsetio da su nekad davno radio DJevi poput Zorana Modlija delili pirate igara - puste signal u emisiji, a ti kod kuće snimaš na kasetofonu.

onda je taj Alo ili Alo Alo mislim da se zvao osim ako nisam baš puno promašio ime 🙂

Da, to sa snimanjem na kasetofon je realno vrh fora za presnimavanje igara, potpuno neverovatan koncept u današnje vreme kada je tehnologija "napredovala" 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Postoji Trim i dalje, sad su neka polu-šverc kombinacija za hardver.

haha, sjajno. šteta što se ne sećam imena bukvalno nikoga od njih da proverim da li su i dalje u poslu, samo 20 godina kasnije.

mada sam i tad otišao dole jednom da vidim taj novi prostor, bio je znatno veći krš nego stari gde su bili u nekoj vili sa dvorištem koja je sad naravno privatni vrtić 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije im baš sjajna integracija (poslednji put kad sam proveravao, nisu lepo radili time tracking i cloud saving za ne-GOG naloge), a i ne bih dao third-party aplikacijama da mi babraju po Steam nalogu.

Mislim kupujem igre na GOG-u ali striktno zato što su DRM-free, a ovi umesto tih fadova sa jednim launcherom za sve naloge bolje da ga napokon izvuku iz bete posle više od dve godine i ubace neke stvari koje i dan-danas nema a Galaxy 1.x je imao.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...