Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

On 9/17/2022 at 8:14 PM, voodoo_ said:

Bumer šuter "Project Warlock" na popustu 2,5 evra na Steamu

Džon Romero kaže da nije loš

Da se nadovežem,

Level design je wolfenstein 3D, gunplay je između Wolf3D i Doom-a 1. Nije loše, naročito za ove pare, alu od dvojke očekujem da dođe makar na nivo Kvejka 1.

Link to comment
Share on other sites

warlock mi je bio bas zanimljiv ali samo neko krace vreme, jer mi je ipak bilo previse dzinovskih piksela cak i za jedan boomer shooter

bacio sam pogled na drugi deo, i deluje daleko prijatnije, ali vidim da se žale na daleko lošiji dizajn nivoa, mada je EA pa ima sanse da se isprave neke sitnice

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na popustu Original Sin 1 i 2!

https://store.steampowered.com/app/373420/Divinity_Original_Sin__Enhanced_Edition/

https://store.steampowered.com/app/435150/Divinity_Original_Sin_2__Definitive_Edition/

Tek sam prosle godine otkrio ove igre jer sam ziveo prethodnih 15 godina ispod wow kamena. 😞

Ko nije igrao a ima 200h slobodnog vremena, obavezno da proba!

.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, manson said:

još se sećam kad sam išao kod nekog lika u Rakovici (nemam pojma otkud ja tu i zašto sam tamo išao) da snimim JJ2 na diskete, dve behu, oduševljen što se pojavila dvojka posle keca. Ofc pročitao sam opis u SK, pa moguće da je zapravo neki oglas bio za ove što su snimali igre pa je baš naveo JJ2 kao "novo". Čudno mi je i dalje da zapičim skroz u Rakovicu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jose Jimenez said:

Ja sam imao sreću da mi je DiV bio na 200m od kuće, pa mi nije bio problem da zapičim sa 46 disketa po prvi 3d FIFA naslov.

Par puta sam išao i onaj lokal u hali Pionir.

U hali Pionir je sigurno bio Extreme, ali mislim da je bio i "Alo" ili "Alo Alo" zaboravio sam kako se zvao pre toga koji je snimao za komodor itd davnih dana, Extreme je posle došao u periodu CD-ova.

Ja sam inače redovno snimao u Trimu, koji je bio gore u Kajmakčalanskoj, i onda su se prebacili dole na donji Dorćol i ofc pošto sam bio klinac nisam više tamo išao, što je najzanimljivije mislim da sam nešto gledao mapu pre tipa mesec-dva i vidim da su upisani dole i dalje, kao da postoje, negde kod Mone ili Informatike otpr.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

U hali Pionir je sigurno bio Extreme, ali mislim da je bio i "Alo" ili "Alo Alo" zaboravio sam kako se zvao pre toga koji je snimao za komodor itd davnih dana, Extreme je posle došao u periodu CD-ova.

Pre Extreme je to bilo, snimao sam igre na 5,25in flopije, i kupovao kertridže sa kompilacijama za C128.

Kolega me podsetio da su nekad davno radio DJevi poput Zorana Modlija delili pirate igara - puste signal u emisiji, a ti kod kuće snimaš na kasetofonu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...