Jump to content

Telekom - Paket Telefon


dNte

Recommended Posts

Juce mi istekao ugovor od 12 meseci i odlucio sam da se pocastim novim telefonom prilikom produzavanja ugovora.

Posle razmatranja ponude odlucio sam se za HTC One S.

Problem je u tome sto oni reklamiraju u svim prospektima i na sajtovima reviziju sa S4 procesorom, dok sam ja na kraju zavrsio sa S3 primerkom.

Isao sam danas da izvrsim reklamaciju da bi mi na kraju rekli da to ne krsi ni jednu tacku ugovora i oni nemaju veze sa tim.

Ja mislim da su mu direktno narusena prava kupca i krajnjeg korisnika, reklamiraju jednu stvar i ja se obavezem ugovorom na nju a dobijem drugaciji primerak.

What to do?

infidel

Link to comment
Share on other sites

interesantno, jesi bio fin kad si došao da reklamiraš? Ako jesi, idi opet i budi bezobrazan i drčan, onda ako te odjebu, traži da vidiš sledećeg u tom lancu tj. nadređenog i da nećeš da odeš. Ako te odjebu, pripreti iim prijavom društvu potrošača i možda najbolje, zovi ih telefonom na licu mesta pred njima. Realno to ili da prelistaš ugovor od A do Š i pripretiš nekom tužbom ako odbijaju da ti vrate pare, zamene fon ili šta već. Neam pojma, ali to je klasično srpsko indijanštvo sa njihove strane :S

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Na njihovom sajtu fakat stoji 1.5GHz procesor, sto je s4. S druge strane se oni uvek negde sitnim slovima ograde od eventualnih gresaka u specifikacijama. Prema tome ti si dobio Htc One S za koji si ugovor i potpisao, ne verujem da negde pise "model sa s4 procesorom". Mozes eventualno da im pises neku zalbu ili nesto, ali sumnjam da ce ti uvaziti. Mozes i da proveris kod nekog udruzenja potrosaca, ali opet kazem tanke su ti sanse da nesto uradis, a i po mom misljenju nije taj procesor toliko razlicit...

Inace na domacem Samsung sajtu u jednom momentu pise da Note 2 ima fantasticnu bateriju od 100 mAh :-)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sranje, bolje da sam uzeo paket za dinar u telenoru i odradio se ko zadnji narkoman [V]

iscitavam ovaj ugovor vec treci put i nije mi jasno kako ne krse prava, u krajnjem slucaju kad odem u utorak zapreticu drustvom potrosaca i gradjanskom tuzbom za prevaru.

infidel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...