Jump to content

Gramno tim trazi novi bot lane


Zatomat

Recommended Posts

Gramno tim trazi novi bot lane (ad i suport) za online turnir (WEST) koji pocinje pred kraj sledece nedelje (mozda i za season 3). Koliko sam ja shvatio format turnira, igra se svako vece u 8h tako da bi do 9 trebalo da ste slobodni(jos cu da proverim) i turnir krece u sledeci petak.

Uslovi za prijavu su sledeci:

· Odgovara vam gore pomenuta satnica

· Igrate ADC ili Suport ili jos bolje oba

· Mikrofon, posto cemo koristi TS

· Nisam hteo ni da pominjem ali za svaki slucaj lvl 30 je obavezan

· Sto se tice ratinga to je dosta delikatno, posto to nije nikakva garancija da ce se neko dobro uklopiti u tim. Bilo bi lepo da imate oko 1600-1700+ ali definitvno nije obavezno.

Za sve ostalo cemo se kasnije dogovoriti. Ispod mozete da postujete vas summoner name I poziciju za koju se prijavljujete.

P.S. Turnir se iga na westu a ostatak time je na eastu, svi imamo free migration tako da cemo se prebaciti posle kraja sezone zbog rewaeda I tako toga cemo sacekati kraj sezone

Link to comment
Share on other sites

Pisem sa drugarovog accounta. Burazer i ja igramo ad carry-ja i supporta. Burazerov account je na eastu, lako bih ga prebacio na west ako se uklopimo. Moj acc je na westu prebacen, ali mu je resetovano sve pa nemam nikakav dokaz o elo-u (1600 bio na eastu). Kontaktirajte me ovde na pm ako hocete da probamo. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...