Jump to content

Bezobrazne babe i dede


Recommended Posts

Ja nikada nisam nista nasao ali mi se desilo sledece, isao sam na stovariste da uzmem neke staklene prizme za kevinu kancelariju, meni je pre toga cale dao racun i rekao da nisu imali na stovaristu da mu daju sve prizme pa je on uzeo 3 a fali da mu daju jos 3 i nista ja uzmem racun odnesem i oni meni daju kutiju sa 6 staklenih prizmi. Ja pogledam reko pa moj otac je vec uzeo 3, meni treba samo 3 koje fale ne treba mi svih 6. Ovi sa stovarista me gledaju i ne mogu da veruju i zahvaljuju mi se a ja bio u WTF fazonu, reko sta vam je ljudi sto mi zahvaljujete a oni meni "pa svi bi uzeli svih 6". A te prizme kostaju reda 200 dinara, posle sam se zapitao koliko smo nisko pali.

Link to comment
Share on other sites

meni su svi matorci car. Pre neki dan sam se pogubio po nekom bloku trazeci ulaz u zgradu, citam brojeve zgrada redom al ne vidim vrata. I tu ispred neki matorac 70+ VARI NEKI RADIO (ne zajebavam se) i ja vec tu krecem da se odusevljavam legendom, ali ga pitam gde je ulaz i on iz topa "a pa probaj sa krova, moguce da odande moze da se udje POSTO SU SVI OSTALI ULAZI IZ DVORISTA ZGRADE (nube slepi)"

Mozda bi se neko uvredio tonom i nacinom na koji je on to rekao, al meni je to bilo genijalno :)

also ne vidim sta je ta baba lose uradila? Pitala je uljudno dal je decko mozda nov u zgradi ili ide kod nekog, kapiram da je senilna ili joj je jednostavno bilo dosadno pa je htela da pokrene razgovor, nije znala da nam je Kili u epskim mukama

taj rad..razumem tu filozofiju ;D i ja volim matorce i njihove neke cudne obicaje.. Leshkarenje popodne (dremka), kenjanje mladjim generacija (GDE CES GOLI LEDJI NA OVU ZIMU), i uopsteno njihov stav prema svemu (kad kupis telefon za 300-400e, svaki matorac ce ti reci: TA TI SI SHENUO)

tako da, ne smeta mi sve dok ne pocne da mi psuje nesto i bude prostak. ostale sprdnje, ma trpim i simpaticne su, svi cemo mi biti kenjkavi starci jednog dana (osim onih sto ce da umru ranije, jelte, mladi)

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

jebg, ja sam se sklonio od matorca koji mi je zagrebao auto tu u bg-u da ga ne bih gurnuo ili nesto otkud znam slomio ubio... matorac sa svojih drcnih 80 leta

Pa kakve veze ima sto je matorac, mogao si makar samar da mu opalis kad je stoka.

ja sam zamalo prebio matorca zato sto je izgrebao kljucem random auto citavom duzinom na moje oci i pravio se mutav posle kad sam ga pitao zasto je koji kurac to uradio, mislim da sam pisao o tome na pricajte topiku :)

Zamalo prebio - znaci nisi uradio nista [;)] Cisto da znas za ubuduce, opalis mu dva samara i nakon toga trazis dokumenta... [:p]

Link to comment
Share on other sites

ja nikad necu zaboraviti kad sam vratio 500 eura i novcanik liku. tolko je bio prestravljen, da je samo zgrabio, mucao nesto i otrcao. nije ni zahvalio, al kapiram da ne zato sto je skot vec zato sto je bio neki mucenik

A generalna za passata? :D

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je trebalo da ga bocne skakavcem dva puta, pa da vidimo ko vozi traktor a ko otvara kapiju

Ma jok, nego treba neko da ti izgrebe kola na tvoje oci, a da se ti pravis blesav... Jos usput da se tom nekom izvinis, jer ti je ostetio auto, onako u stilu Borisa Tadica... [;)]

p.s. ove minuse mora da mi zuti lupaju hahahaha [xx(]

Edited by aLti
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...