Jump to content

PRAVDA ZA MUZIKU


Recommended Posts

Bez obzira na zanr, ukuse i sve to kvalitet je nekim delom i objektivna stvar.

sta znam, meni je to malo kontradiktorno, na odnosu sto dule kaze...

sto se tice eminema, ne volim ga, ali bio neki remiks sa ovom pesmom od poDRIZIja, to je neki crtani koji sam gledao sa 12-13 godina, sjajan je

hahahahha nisam citao nista, posle cu, ali sam naleteo na nikitin koment da je neko napisao da je icp jedino sto valja od repa? for realz?

a sto se tice toga, ja sam to prokomentarisao, i sad slusam ono govno, i opet mi je, nekako iskreno, jes decje, ali je u maniru neke natali imbrugelija, samo su imali pogresan pristup

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sta znam, meni je to malo kontradiktorno, na odnosu sto dule kaze...

objasni, molim te? ili si ga ti pogresno skontao, ili ja :)

ali taj objektivni deo bih ogranicio samo na odredjivanje da li postoji kvalitet ili ne, uz malu toleranciju, dok bi za eventualno uporedjivanje bilo potrebno mnogo dodatnih stvari kod kojih bi i te subjektivne igrale veliku ulogu. A cak i smatram da postoji odredjeni prag "muda" koji je objektivan i opste prepoznatljiv.

A to za ema je bilo cisto random, palo mi na pamet kad ste spomenuli icp :)

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Kad vec kacimo dobar rep:

Ali ozbiljno, Leisure je pomenuo neki rep topik, jel to ograniceno brojem postova? Izgleda da ne mogu da ga vidim...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Зашто качите ове фузије хопа(прво она ствар са Бонобом, сада Рутси), капирам да би се преко њих лакше разбио нечији стереотип о том правцу, али није поента сад врбовати Марка и правдати свој укус, окачите што сировије па ако му се свиђа, супер, ако не, продужи даље.

Ова листа треба да буде много дужа, али ево пет које су ми прво пале на памет а да немају уопште, или врло мало примеса џеза, како бих избегао опет упливавање другог жанра иако је џез радгост(!!) у хопу.

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...