Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

Za današnju megazaštićenu decu megaretardiranih roditelja nije, mada je i meni upitno samo zbog spojlera da li Olegicu (5god) da vodim ovih dana.

Spoiler

Poslednja scena sa K2 će ga uništiti sigurno, mene jeste.

Plakao je kao kiša kada je gledao EP6 finale sa Dartom i Lukom prošlog leta, ali mislim da ga je to načinilo boljim čovekom!

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

4 godine za takve scene je verovatno prerano, ali ako je odgledao clone wars i rebelse...sto da ne =o)

ono, vecina nas je sa 6 godina uredno na tvu mogla da gleda strokave spageti vesterne i americku naslilnu 70s produkciju na celu sa originalnim prljavim harijem i, sem nekoliko stotina hiljada ljudi koji bi da ratuju, sto sa komsijama, sto sa celim svetom - svi smo u redu! ;oD

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kole said:

tbh od svega sto samo videli cele veceri 3d je bio najbolji u trejleru za guardianse 2...i to je jos bio prvi trejler...idem opet da pogledam drugi da mi stavi osmeh na lice =o)

pretpostavljam da si gledao u ušću :) taj trejler za guardianse zapravo ima loš 3D odrađen, jedno 3-4 puta se može uočiti da neki layer u pozadini krene da vileni, no dobro, drugi trejler nismo još ni dobili

ali da, 3D je generalno očajan, ništa bez Imaxa :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

dunno, jedino u tom trejleru u poslednjih x meseci gledanja stvari sam primetio zaista naglasen 3d efekat (pogotovo kadar sa rocketom i yonduom na mostu) a ne standardno "tu je radi naplacivanja naochara, ali generalno je neprimetno i samo smeta" ;oP 
2d all the way! =o)

Link to comment
Share on other sites

odgledah sinoc u uscu :)

odlican star wars film, dobro su odradili to sto su hteli jel te :D

mozda na momente ima padove tempa, i mooozda je mogao biti malko kraci 

3d je ocaj, ajde sto nema 3d efekata, nego zasto je slika mutnjikava bila :|

u glavi sam imao zaplet, kojii je na kraju bio nerealan 

fenomenalan kraj retko vidjen u lolivudu u poslednje vreme, neke scene kada su pocinjale su iznenadjujuce se zenimljivo i dobro zavrsavale

e jebote taj nostalgicni tvist u stomaku je opet bio tu :)

bas me zanima sta su zapravo prepravljali u filmu, i kakav je bio pre reshootinga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Deluje mi da su prepravljali poslednju trećinu najviše, kolko sam čitao, taj deo je bio mračniji i drugačije ginu i uopšte nema onog emo kraja sa zagrljajem.

Verovatno Kasijan umire u onom data spireu, Džin ima "oči u oči" sa TIE Fighterom u starom trejleru kad ide da upali antenu, kapiram da je tu već predviđen njen kraj, moguće je sasvim i da K2 nema onaj carski boromirski last stand, nego da se brzo žrtvuje i samo zatvori vrata.   

E sad, meni su na startu kada ima više onih story threadova malo montaža i tempo čudni i malo mi je zbrkan onaj deo kada upoznajemo Kasijana, ali moram opet da odgledam. 

jebote kako je retardiran formating u ovom spojler tagu

i da 3d je toliko smeće, ja sam nekoliko puta skidao naočare samo da jebeno vidim koje boje je film

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Otisao sam sa osrednjim ocekivanjima i odusevljen sam. Poslednja trecina sabila! Efekti prelepi, gluma vecinom carska, ost dovoljno drugaciji da je refreshing (kompozitor je imao samo 4 nedelje da radi na njemu).  I Felicity Jones waifu! Minusi: Zbrzan editing u prvoj polovini, cgi likovi

 

 

8/10

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

sav neupotrebljen materijal, a objavljen u trejlerima, tizerima i glupostima

Spoiler

dakle poslednja trećina je skroz promenjena. i nije bilo uopšte K2 last standa :(

btw, meni je ost smećast, triggeruje me to što uzme pet tema i odseče poslednja dva takta i kao TA DAM!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Odgledao sam sinoc Rogue one i moram reci da sam zadovoljan. Milion puta je bolji je TFA iako se zna epilog i mnogi likovi su jednodimenzionalni ili neiskorisceni do bola ( Forest Vitaker npr...Diego Luna, Yen). Cica je ok na kraju iako pola filma deluje kao da ima botoks u faci i ne moze da napravi nijedan izraz lica osim default. Kraj ( ne na planeti nego deo sa Dart Vejderom) je koliko nelogican i glup toliko i fantastican. Ono sto moram da zamerim je kvalitet CGI likova Tarkina i Leje. vec koliko decenija imamo cgi likove i josh uvek nisu provalili kako da naprave ochi i kapke koji deluju uverljivo. Cak je i Avatar bio pomalo bolji od ovoga.

Koliko se radujem novom SW u decembru jer ce biti, nadam se neceg novog u filmu kao npr izostanak zvezde smrti, toliko me smara povratak u Skajwoker sapunicu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ili je ovo magični reverzni PR ili će Han Solo solo (lel) film definitivno biti pakleni uas.

http://movieweb.com/han-solo-movie-alden-ehrenreich-compared-jim-carrey-ace-ventura/

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...