Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
21 hours ago, manson said:

pa brate kad možeš deep fake da snimiš celog glumca i da to već sad deluje realistično, zašto ne bi mogli "samo" glas da odrade, još ovaj sve vreme ima masku, nula efforta posle za CGI 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tales of the Jedi, skroz dobro, kratke animirane pričice, popunjavaju neke praznine koje nisu bile u filmovima i serijama.Preporuka.

Andor, baš bolje od Kenobija 🙂 možda i najbolji moderni SW. Mada mi je glavni glumac baš nešto antipatičan. Ovo mu dodje uvod u Rogue one. Preporučio bih i ovo, za sada (9 epizoda, 8 sam odgledao) 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 11/30/2022 at 8:21 PM, bolkonski said:

Andor je bez premca najbolje napisan igrani film/serija u SW-u. Najveći problem serije je što je najmanje SW u "space opera" smislu.

Andor se naglo popravlja od polovine, pa sad i ima nekog smisla. Pretilo je da se pretvori u dramu o politickoj situaciji, pa eto konacno neko desavanje neki obrt da se pokrene prica

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
24 minutes ago, millanče said:

najveći problem što ej Star Wars serija u dobu u kome nikog više ne boli kita za SW filmove i serije, zbob serije fejlova koja mu je prethodila 😄

bas to, naletih na vise mesta da ga hvale, ali nakon sto kilometara balege sto je disney istancao otkako su uzeli sw, bas sam se nekako ohladio od fransize i ne da mi se da odvajam vreme na ovo

poslednje sto sam se nakanio je bio obi wan, a to nije bilo ni u rangu b produkcije

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, mladenq said:

bas to, naletih na vise mesta da ga hvale, ali nakon sto kilometara balege sto je disney istancao otkako su uzeli sw, bas sam se nekako ohladio od fransize i ne da mi se da odvajam vreme na ovo

poslednje sto sam se nakanio je bio obi wan, a to nije bilo ni u rangu b produkcije

Jest, buvalno su obrnuli krug od vremena kada si imao (ispod)prosečnu kombinaciju režije, dijaloga, likova, scenarija, ali pošto je Star Wars, uspeva, gledaju svi, zaradi brdo para...

Ovde imaš blago natprosečnu i pristojnu stvar kojoj je smeštanje u Star Wars univerzum i poznat period bukvalno vezao omču oko vrata :( I to na više nivoa, em je problem to što već rekosmo, nikom više nije stalo do SW, em standardni problemi sa pisanjem scenarija za prequel takav da već znaš šta bude, šta ne, ko preživljava (i do kad) itd...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2022 at 5:27 PM, millanče said:

Andor je oidličan, bukvalno mu je najveći problem što ej Star Wars serija u dobu u kome nikog više ne boli kita za SW filmove i serije, zbob serije fejlova koja mu je prethodila 😄

pa dobro, generalno i rogue one je bio prilično korektan film u ovom novom periodu star warsa tako da i andor ima smisla da nasledi da je kul, i vidim da ga svi pominju svugde po netu.

verujem da ima to solidnu gledanost među fanovima ili prosto ljudima koji žele da gledaju nešto tog tipa. 

problem je što su "izgubili" ovaj određeni deo fanova zbog svega što su pravili proteklih godina, sad pitanje je koliko takvih ljudi ima tj. u kom procentu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky said:

pa dobro, generalno i rogue one je bio prilično korektan film u ovom novom periodu star warsa tako da i andor ima smisla da nasledi da je kul, i vidim da ga svi pominju svugde po netu.

verujem da ima to solidnu gledanost među fanovima ili prosto ljudima koji žele da gledaju nešto tog tipa. 

problem je što su "izgubili" ovaj određeni deo fanova zbog svega što su pravili proteklih godina, sad pitanje je koliko takvih ljudi ima tj. u kom procentu.

Ja i dalje verujem da se u SW univerzumu može napraviti vrhinska serija ili film u nastavcima koji bi malo iz sive zone posmatrao Imperiju, da li je i koliko sve tako crno/belo, zlo i dobro, ono "jeste nacisti su takvi i takvi ali vozovi su išli na vreme i ZNAO SE NEKI RED" fazon. I Mandalorian i ANdor su malo u startu zagrebali tu temu, ali se onda uplaše i okrenu na crno-belo, konkretno Andor od sredine i kad završi u zatvoru, i način na koji se to desi, neki pad u mediokritet i šablonizaciju sam tu primetio nadalje i malo se razočarao, ali sve u svemu ok serija, miljama ispred Bobe i Obi Vana.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...