Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

Film je djubre kao film. Lose napisan, lose sastavljen, lose reziran. Sad moze napokon kao trilogija da se posmatra i jasno je da nisu imali ni blizu kapaciteta jednog Lucasa koji je sam po sebi u najboljem slucaju prosecan. Paralizovani u strahu za profite uzeli su nesto sto ima sve sastojke da bude odlicna Star Wars prica i dali to JJ Abramsu da napravi nesto dostojno Syfy kanala. 

Meni je to sve super. Napokon smo se oslobodili bremena da se ta prica zatvori. Zatvorili su sva najvaznija pitanja otvorena u trilogiji pa nema nista vazno da nas kopka. 

Film je 2 i po sata mindless akcije. Ima cele dve scene koje nesto stvarno vrede. Ben i Rey su odlicno odglumili i barem su tu odradili savrsen casting. Sve ostalo je kopija originalne trilogije od a do z.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 12/19/2019 at 1:05 PM, Bliss said:

da li su se spoileri obistinili? 

Pogledah i ja konačno...

Ako se film gleda kao neka neobavezna akcija i zabava koja će oduševiti mlade naraštaje mislim da skroz pije vodu jer drži pažnju i "zabavno je", a to je valjda najvažnije.

Ali priča je omg i ceo razvoj cele te muke ... ne treba ni analizirati sve stavke jednu po jednu, kao na primer plutajuće svemirske brodove. Ima ih previše (brodova!).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Verovatno da može, nego samo konstatujem. Ono, hoćeš da im daš pare, ne žele ih 🙂 Mada kako su krenuli da uzimaju jedni drugima serije i filmove, uskoro će trebati 100+ evra mesečno samo za striming servise… vraćam se torentima 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 8/5/2020 at 2:34 PM, manson said:

Na HBO GO dodali sve Star Wars, osim ovog poslednjeg filma.

Ima i Clone Wars serija, odlična, ranije sam gledao tu i tamo po neku epizodu, sada krenuo sve po redu, baš mi leglo. A i likovi su bolji od svih iz ove poslednje trilogije, čak i Džar Džar 🙂

clone wars baš dobar i lepo produciran.

20 hours ago, bolkonski said:

Mislim da je CW daleko najbolje napisan od celog SWa. I kad kažem daleko, mislim, jako jako daleko, nezavisno od razloga (kao što je recimo format).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mandalorian sezona 2 za ~mesec dana, nema još trejlera, ali... znaju se neki novi/stari likovi koji će se pojaviti

Michael Biehn Michael Biehn   1 episode, 2020 
Rosario Dawson Rosario Dawson ...  Ahsoka Tano1 episode, 2020 
Temuera Morrison Temuera Morrison ...  Boba Fett1 episode, 2020 
Timothy Olyphant Timothy Olyphant   1 episode, 2020 
Katee Sackhoff Katee Sackhoff ...  Bo-Katan Kryze

 

ovo obećava da bude jedan od najboljih sw svih vremena 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manson said:

Mandalorian sezona 2 za ~mesec dana, nema još trejlera, ali... znaju se neki novi/stari likovi koji će se pojaviti

Michael Biehn Michael Biehn   1 episode, 2020 
Rosario Dawson Rosario Dawson ...  Ahsoka Tano1 episode, 2020 
Temuera Morrison Temuera Morrison ...  Boba Fett1 episode, 2020 
Timothy Olyphant Timothy Olyphant   1 episode, 2020 
Katee Sackhoff Katee Sackhoff ...  Bo-Katan Kryze

 

ovo obećava da bude jedan od najboljih sw svih vremena 🙂

ladno rosario 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobro deluje, kad smo na temi ja nekako iščekujem i ovo 

Jeste da je EA i Dizni u kombinaciji, ali Jedi: Fallen Order je bio relativno solidna igra a nekako i dalje gajim nadu da će napraviti nešto što liči na X-Wing, Tie Fighter i X-Wing vs Tie-Fighter koje sam igrao kao klinac...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, manson said:

This is the way.

 

 

pa ništa, daj da uplatimo taj dizni+ 😛 

šalu na stranu, al su krenuli da skaču po glavi ovoj ribi na netu, majko mila, sve je otišlo dođavola.

12 hours ago, Zwerko said:

Jeste da je EA i Dizni u kombinaciji, ali Jedi: Fallen Order je bio relativno solidna igra a nekako i dalje gajim nadu da će napraviti nešto što liči na X-Wing, Tie Fighter i X-Wing vs Tie-Fighter koje sam igrao kao klinac...

bukvalno imam sumnju da će se ikada pojaviti takve igre, nakon freespace 2 otprilike ne sećam se da je izašla ijedna dobra na taj fazon.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...