Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Da li je iko zaintersovan za Ep9? Mene, iskreno, od katasrofe od gluposti zvane Poslednji Džedaj apsolutno ne zanima šta će biti dalje, niti mi se gleda poslednja epizoda, bar ne u bioskopu.

Toliko su jadni, da se u trejlerima pojavljue Imperator, teško je utvrditi u kom svojstvu će se on pojaviti u filmu. Postoje ideje i naznake da bi moglo biti time travel ispravljanja prošlosti a-la Abramsov Star Trek. Tehnički i ne vidim drugačiji način da se izađe iz narativnog ćorsokaka u koji je franšizu doveo TLJ. Ne znam šta je gore.

Iskreno, ali iskreno, ima li neko da mu se sviđa ova nova trilogija, da mu se sviđaju likovi i priča i da je iskreno zaintersovan šta će biti na kraju? Ja sam imao malo poverenja posle TFA da može biti nešto dobro, ali TLJ me je baš dotukao.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

pa ono, klinci su odusevljeni, toliko znam

 

trejlere ne gledam, pa nemam pojma sta se nagovestava

Posle kad ti klinci uzmu prezimena supruga jer je glavna glumica lezbejka i autobot, biće ti žao što nisi analizirao svaki frejm trejlera i intervjue na YouTube.

Link to comment
Share on other sites

U čistoj želji da održim konverzaciju ovde na topiku nekakvu, i u okviru teme kojoj je namenjena - da li je ovo neki tvoj specifičan način na koji kažeš da se tebi nova trilogija sviđa, da si zadovoljan dosadašnjom pričom i likovima, i da jedva čekaš da vidiš rasplet sequel trilogije?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2019 at 4:37 PM, Jose Jimenez said:

Posle kad ti klinci uzmu prezimena supruga jer je glavna glumica lezbejka i autobot, biće ti žao što nisi analizirao svaki frejm trejlera i intervjue na YouTube.

ah nisu moji klinci ti koji su odusevljeni, ne zato sto im nesto branim, vec zato sto jos nisu dorasli za to, ono gledali su epizodu 1 i 2 za sada :P

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sve i da je samo za decu, nešto se plašim da za iole intelignetnu decu nije. Dete koje ima iole mozga u glavi moglo bi uz novi film pitati stvari kao što su

- zašto Rej trči sa upaljenim lightsaberom, POSEĆE SE, što ne ugasi prvo? Šta ako se saplete preko dobro skrivene grančice?

- Kako space horses (sporses?) pod opremom i zajahani galopiraju po metalnoj površini star destoyera? Životinje sa kopitima? Po čeliku?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je gledalo Bambija na ledu, moglo bi imati koncept toga da kopitari/papkari ne fukcioniču na tvrdim glatkim površinama. Možda precenjujem dečju inteligenciju, ajde. Ali sako zna da se ne trči sa nožom u rukama i pritom landara sečivom okolo.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...