Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

misljenja ko dupeta, svako ima svoje
takodje, ne mozes ubediti nekog da su njegove emocije pogresne (cak i kada su zasnovane na diskutabilnoj percepciji i interpretaciji), ali mozes da mu ukazes na gramaticke probleme =oD

a i pomenuo si jar jara u pozitivnom kontekstu...nakon cega nema potrebe dalje zalaziti u detalje ;o)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crno-Sunce said:

Odgledao sam Star Wars: The Last Jedi..
Ne znam.. imam utiska da sam vise uzivao uz gafove jar jar binksa. Barem se znalo da je napravljen lik kao comedy relief. Ovo mi je pola filma comedy relief. I to ne ono Kul "heh al mu ga sukno", nego više "you are trying to hard... and yet not nearly enough.."

fxed :D

U svakom slucaju, krenuo sam da gledam bez ocekivanja i [puke]

too

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Mene svemu tome najvise iritira forsiranje tog timeline, i tih licnosti..

Imate hiljade godina istorije pre i posle originalne trilogije. Use them.

Najbolje bi bilo da uzmu random likove iz istorije i da prave potpuno nove price nove junake novo sve u tom univerzumu..

Ali jok.

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

zamisli porodicno blago u sw univerzumu

pokusao juce da gledam last dzedaj, al ne ide. kylo ren...uzasan je. aj probacu opet

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kylo ren lik je josh i , barem meni, najbolje odglumljen od nove postave. Fin, Rej, Po su katastrofa (Oskar je ok glumac inache, ali scenario je uzas). Meni su epizode 2 i 3 bolje od ovoga, jer se barem znalo o cemu su. Momenat "van dometa su nam toliko da moramo da pucamo na njih sest sati..." je kada mi je prekipelo.

Ceo deo sa Master Codebreaker-om je suvishan i pun besmisla

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crno-Sunce said:

Imate hiljade godina istorije pre i posle originalne trilogije. Use them.

Najbolje bi bilo da uzmu random likove iz istorije i da prave potpuno nove price nove junake novo sve u tom univerzumu..

taj rad, samo sto sa random likovima nece dobiti ERMEGEWD HAN SOLO LUKE SKYWALKER efekat

 

12391365_10153782005592299_6905353551044 tj ovaj efekat

 i shodno tome ni blizu isti profit


 
Link to comment
Share on other sites

On 30.12.2017. at 10:35 PM, prota_ said:

rogue one

Rogue One je možda najbolji SW film ikad. zreo, mračan, krvav, musav i znojav, realan, brišući jasnu crno-belu podelu bajkovitog sveta. čak je i humor sveden, a gluma je životna, autentična, "iz muda". i svi ginu na kraju. epski film, mogao bih da ga gledam iznova i iznova. čast, žrtva, izdaja, tvist, pa u krug. jake emocije, jaka gluma, jaka priča. bez bezveznih ograničenja i mitomanije. čak ni to što je glavni junak junakinja nije izazvalo poplavu vaginalnog sekreta duž filma. 

zapravo RO je FILM sa velikim F, on kao stand-alone uradak može da se nosi sa bilo kojim špijunskim tilerom i da ga ušije na vajb. izašavši iz šablona serijskih SW filmova glavnog toka priče, pokazao je sasvim novi pogled na SW univerzum.

ja se zapravo uzdam u spin-ofove SW univerzuma, od glavnog toka priče nema selameta još od reciklaže epizode 4 u epizodi 6. a onda i u epizodi 7. verovatno je i epizoda 8 neki reciklaž. trulo burazere...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Osim sto RO nije SW film, ako me kapiras :D

Meni bi poslednji dzedaj i onaj pre (sila se budi jel?) bili ok da nema ovog homoVadera, neverovatno, neverovatno, kao spot The Cure kad god se on pojavi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 12/03/2018 at 3:30 PM, f4ts0 said:

Meni bi poslednji dzedaj i onaj pre (sila se budi jel?) bili ok da nema ovog homoVadera, neverovatno, neverovatno, kao spot The Cure kad god se on pojavi

neverovatan mi je lik... ne znam odakle da počnem koliko je užasno sve u vezi sa njim.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kole said:

sto tragicno? clone wars i rebels su po pisanju uvek bili osetno iznad vecine sw filmova =o)

zato sto su tamo bolje priche iako su formati (posebno Rebels) bash kid friendly

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

istina, ali to sto je nesto kid friendly je manji limit nego format blokbastera kome je primarno da ima 2 velike i 2 manje akcione scene i da moze da se izreklamira da donese studiju profit bez obzira na samu priču

dok u serijalizovanom obliku, preko x sezona sa po 20+ epizoda po sezoni moze da se isprica kvalitetnija prica sa vecim fokusom na likovima 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...