Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

nisam neki fan, ali mi je ovo bilo zabavno za čitanje.

Here I will seek to establish that Jar Jar Binks, far from being simply the bumbling idiot he portrays himself as, is in fact a highly skilled force user in terms of martial ability and mind control.
Furthermore, I assert that he was not, as many people assume, just an unwitting political tool manipulated by Palpatine-- rather, he and Palpatine were likely in collaboration from the very beginning, and it's entirely possible that Palpatine was a subordinate underling to Binks throughout both trilogies.
And finally, given the above, I will conclude with an argument as to why I believe it is not only possible, but plausible that Jar Jar will make a profound impact on the upcoming movies, and what his role may be.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lik uradio HD remaster originalnih verzija, sklapajući gomilu sorsova:

http://motherboard.vice.com/read/star-wars-despecialized-edition-removes-alterations-to-the-original-trilogy?utm_source=mbtwitter

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a jeste kao da imamo 150 projekcija na dan premijere/predpremijere  :)

hekshuli cineplexovci su skontali kolika je potraznja pa su pre neki dan (tipa juce il prekjuce) otvorili svih 11 sala za ponocnu projekciju sto je nekoliko stotina sedista vishe...

licno mislim da za troo komfor (bilo koji) film treba gledati u vecoj sali u 2d, a to ce uovom slucaju biti moguce tipa tek nakon 10ak dana od premijere (jer ce sigurno 10+ dana da lupaju 3d ekskluzivu)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

licno mislim da za troo komfor (bilo koji) film treba gledati u vecoj sali u 2d, a to ce uovom slucaju biti moguce tipa tek nakon 10ak dana od premijere (jer ce sigurno 10+ dana da lupaju 3d ekskluzivu)


Suhe mudrosti iz ovog Koleta izleću! Realno, posle nedelju dana kad se utiša hajp treba stormovati tu veliku salu u najkasnijem terminu  o/

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

licno mislim da za troo komfor (bilo koji) film treba gledati u vecoj sali u 2d, a to ce uovom slucaju biti moguce tipa tek nakon 10ak dana od premijere (jer ce sigurno 10+ dana da lupaju 3d ekskluzivu)

A koja ti je na primer veca sala u BG gde cenis da ce biti 2d? Posto kapiram da ce u svim vecim salama u Uscu/DC da dosta duze pustaju samo 3d, a prosto mi ne pada trenutno na pamet nijedan ozbiljan bioskop gde bi to tako gledao. Kad se setim da sam premijere remasterizovane prve trilogije gledao u velikoj sali Sava Centra, e to je bio dozivljaj :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

"veće dobre sale" su 1-6 u ušću, 4-6 u delti i velika u rodi i mahom daju non stop 3D
1 i 2 u ušću su svakako najbolje i najveće, ali verovatnoća da će u njima davati 2d je mizerna, ja bih jurio/ću da nagovaram svoje društvo da se ide u 3 i 4 u ušću kad počne 2d tamo da ide

remasterizovana trilogija je bila upozorenje koje nismo znali da protumačimo, a Sava Centar, kao bioskop, ima samo jednu dobru stvar - veličinu platna, sve ostalo (oštrina, osvetljenost, kontrast) je fantastično loše, pogotovo za filmove sa dosta tamnih akcionih scena (case in point moria scene u prvom gospodaru u sava centru, pu pu ne ponovilo se =o(((

Edited by Kole
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da, dobro, nisam mislio na Sava centar kao tehnicki dobar bioskop nego bas ta velicina platna, plus sto staje 3k ljudi u tu salu pa onda bas postoji taj osecaj grandiozne premijere plus bi moglo ispred da se napravi svasta nesto i sl. Ono TCL Kineski bioskop u kome je svetska premijera ima manje od 1.000 mesta, u poredjenju s time je Sava centar mega :) Doduse velicina platna je otprilike ista, samo jos da ubacimo IMAX u SC :)))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...