Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

Star Wars 7 Movie Coming in 2015 as Disney Buys Lucasfilm for $4 Billion

 

http://uk.eonline.com/news/358618/new-star-wars-film-coming-in-2015-as-disney-buys-lucasfilm-for-4-billion

 

Ajmo da hejutjemo, al svi cemo gledati.

 

Znam da ima ovde http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234921560&st=780#entry1960629 ali reko daj da imamo topik.

 

Kakav nastavak price ocekujete?

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

pa naravno da ćemo gledati, ovo je ipak nov korak za neverovatno prežvakanu i oronulu franšizu. Pljuvaćemo kad stigne prvi sinopsis, pa kasting, pa trejler.

Ali se svim srcem slažem da je za sada dobro što su iščupali serijal Lukasu iz ruku. Ovim su pride i dobili zamenu za Pirate sa Kariba, pa ja očekujem novog Indija recimo 2016-17. interesantna vremena.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Samo Michael Bay može da gurne SW niže od onoga gde ga je sam Lucas gurnuo.

Ne vidim ni da Pixar ni Marvel rade lošije i drugačije od kako su u vlasništvu Disneya, pa neće ni LucasFilm.

Disney likovi u SW ulogama su već vrlo popularni i teško da su satira. ;)

Samo je pitanje kako će da profilišu konzumenta tih novih filmova. Mislim da nam se smeši nekoliko filmova koji su tu negde sa Return of the Jedi po ozbiljnosti atmosfere i kvalitetu.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Za svaki 1$ koji je zaradio filmovima Lucasfilm je zaradio 4$ na prodaju figurica. Dizni je ovo uradio zbog merchandisinga prvenstveno.

Samim tim, treba ocekivati da su novi filmovi na prvom mestu platforme za prezentaciju novih figurica, kao epizode 1-3.

Dobra stvar u celoj prici je da ima ljudi na diznijevom platnom spisku koji mogu da naprave fantastican film...

Bilo bi fantasticno da je skot kurc najveci prorok modernog doba ;oP

joss_medium.png?0

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Samo Michael Bay može da gurne SW niže od onoga gde ga je sam Lucas gurnuo.

Ne vidim ni da Pixar ni Marvel rade lošije i drugačije od kako su u vlasništvu Disneya, pa neće ni LucasFilm.

Disney likovi u SW ulogama su već vrlo popularni i teško da su satira. ;)

Samo je pitanje kako će da profilišu konzumenta tih novih filmova. Mislim da nam se smeši nekoliko filmova koji su tu negde sa Return of the Jedi po ozbiljnosti atmosfere i kvalitetu.

slažem se, a ovo za satiru sam mislio više na video ispod slike jer su to dva posta koje je forum spojio u jedan :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

I ja sam iznenađen a moram da pitam, otkud ova prodaja, što su prodali? Mislim, iako su pare ogromne, koja je analiza pokazala da to treba da urade i zbog čega? Ne pratim, ako je Lucas zapao u neku frku skoro i slično, to stvarno pojma nemam.

Lucas, an icon in the industry known for exercising control over the most-minute details of the fictional universe he created, will remain a creative consultant on the new films, although in the video interview he cast the sale as part of a long-held personal desire to exit the mainstream film industry.

Lucas said: "It's now time for me to pass 'Star Wars' on to a new generation of filmmakers." He will become the second-largest individual holder of Disney shares, with a 2.2 percent stake.

Disney will pay about half the purchase price in cash and issue about 40 million shares at closing.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne drzi Lukas 100% Lucasfilma. Koliko procenata drzis, toliko para dobijes. Naravno ovo je sve u relaciji koliko procenata Lucasfilma je Dizni kupio.

Ja negde juče pročitao da je držao 100% Lucasfilma.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

po sajtovima navode da je lukas bio vlasnik 100% lukasfilma, lupi jel znas nesto sto ne znamo :)

Ako je to istina onda sam u krivu :), ali nije standard da jedna osoba drzi 100% svoje kompanije, pogotovo ako je velika firma. Ni Bill Gates ne drzi 100% MSa, nii onaj Zuckerberg ne drzi 100% Facebooka.

Svi ti silni direktori su ispusili onda u ovom dilu.

Edited by Loopy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...