Jump to content

Cipele za zimu?


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имао сам до прошле године катепилар са челичном заштитом на прстима и биле су перфектне, носио сам их 6 година сваке зиме и сваки пут кад пада киша, и од снега ми скоро никад нису биле мокре ноге. Прошле године се сјебао ђон и рекох ајд опет да купим исте. Наравно исти модел није постојао па купим неке сличне њима. Никад гора ципела, не да није непромочива него упија влагу. Како крочим на снег тако су ми мокре ноге, јебо им пас матер 

Link to comment
Share on other sites

timberland-earthkeepers-gt-scramble-mid-

uzeh ove prosle godine, neka rasprodaja bruka bila pa sam maznuo za ja mislim 11k

fenomenalna cipela, nepromociva i topla, nije teska, preudobna (vidim da su sada u ofisu poskupele i da su spustene sa 18.5k na 14.8k, sto je ono roflmao jer su napolju 75 eur)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

db_file_img_21260_1050x1575.png

Uzeo ove u Đaku u Pančevu, platio oko 16000 i sad su mi mokri prsti i moram da se cimam za Pančevo u radnju da ih reklamiram. Žena u radnji mi je rekla da su odlične. da ne propuštaju vodu, a najgore što mi je to rekao i ortak koji ih ima već drugu godinu i njemu stvarno ne propuštaju.

Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2017 at 11:58 AM, Mawtchie said:

Imam CAT Soutwark WP 4. godinu: lake, nepromocive i tople. Samo sto djon nema velike krampone, pa je na ledu malo klizavije, ali su sveukupno odlicne.

ja ih nosim od 2009. i svima kenjam da je to najkvalitentniji komad obuce koji sam ikada koristio. ne pustaju vodu, tople su, preudobne, lagane i sve ukazuje na to da cu ih nositi jos barem pet godina lagano. pre neki dan sam primetio da su se pertle malo raspale, ali to se da srediti. poslednji put kad sam ih video u radnji su bile ~12500rsd, vrede svaki dinar sto se mene tice.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, digrejzo said:

ja ih nosim od 2009. i svima kenjam da je to najkvalitentniji komad obuce koji sam ikada koristio. ne pustaju vodu, tople su, preudobne, lagane i sve ukazuje na to da cu ih nositi jos barem pet godina lagano. pre neki dan sam primetio da su se pertle malo raspale, ali to se da srediti. poslednji put kad sam ih video u radnji su bile ~12500rsd, vrede svaki dinar sto se mene tice.

7200 u Intersportu

Link to comment
Share on other sites

Uzeo na popustu za 11K (bile 20k mamu im jebem bezobraznu)  ove Timberland, nisu nepromocive ali za ovo sto meni treba su do jaja, lake ko pero, tople i ne znoje se papci u njima, naprsko ih ovim bezbojnim sprejem za impregnaciju i pichim, spasile me po ovom snegu i debelom minusu...


timberland-cipele-gt-scramble-mid-leathe

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pise ali zavisi kako shvatas taj termin....  Ova verzija je od izvrnute kozhe sto automatski znaci da je podloznija upijanju vode, za razliku od regularnih verzija cija je povrsina voskirana itd...  Ja sam gacao po ovim snegovima u njima i nisu se ni malo "natopile", tako da sam zadovoljan iako je cena i pored popusta i dalje previsoka za jebeni par cipela...
Glavna razlika u odnosu na stare kanadjanke je sto su ove mnogo udobnije i lake ko pero a istovremeno tople.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Upravo sam čitala i najviše hvalite ovde cipele Cat ili Caterpillar. U pitanju je model Cat Alaska za muškarce i žene koji se skoro celu deceniju prodavao kod nas u Office Shose.

Meni su one trajale najmanje 10 godina. Neverovatno kako su izdržljive, lagane, udobne, jednom rečju najbolje koje sam do sada imala.

Međutim problem je što više nema tih cipela ne samo kod nas nego i u inostranstvu. Pokušala sam da ih naručim preko Amazon United Kingdom, međutim oni imaju još samo dva para tih Cat cipela, dakle bukvalno ih nigde više nema, kao da se namerno više ne proizvode jer su previše bile dobre da bi dugo trajale. Postoji sada kopija te cipele Caterpillar ali ni približnog kvaliteta kakve su nekad bile. Nažalost tih cipela više nigde nema da se kupi i krivo mi je što nisam tada kupila još tri para sebi, imala bih provereno do kraja života. Mislim da je nemoguće da se napravi više ikada tako dobra cipela.

 

Edited by Rapsodi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...