Jump to content

Cipele za zimu?


Recommended Posts

Zanima me sta vrsni Rur strucnjaci imaju da kazu na ovu temu, dakle, smese mi se neke Magnumke jer kapiram da ne propustaju ni lavu a kamoli vodu.. Ako je neko imao iskustvo sa time, i ima neku preporuku, bio bih zahvalan :)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da smo već imali temu ovog tipa, ali nije zgoreg podsetiti se. Ja lično imam CAT standardne "kanađanke" i super rade posao, Timberland bi isto trebalo da je kul.

Neko je pisao i da čak za mnogo manje pare u Uradi Sam mogu da se kupe dobre i izdržljive cipele za zimu i to zapravo uopšte ne mora da bude loša opcija, to je ono "radnička cipela" tako da je verovatno izdržljiva.

Link to comment
Share on other sites

imam one iz uradi sam, meni su neudobne. mada ja mogu samo plitke patike da nosim.

mislim da su 3k, i da se isplati kupiti ih. nema sanse da propusti vodu, a nisu ni vizuelno lose.

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj u oba Snajpera obucu (u Prizrenskoj i kod Beogradjanke ), oni imaju i te Magnumke i one zimske vodone-ne-propusne kamperske cipele, koje su u principu za neki hajking, za offroad jelte.

Dao sam ~8000 dinara pre tri godine za jedne takve kamperske, marka je HiTec (meni potpuno nepoznata), noga mi cele zime suva i topla, jbt draze mi je nekad po onoj snegcini da se setam nego da se vozim prevozom, milina je u tim cipelama. U principu najbolje potrosene pare ikad.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine sam u office shoesu kupio caterpillar cipele za zimu, drugaciji je model od ovih klasicnih sto svi furaju i drugog je materijala. Nisu propustale, mada ipak nisu toliko bile tople ali to je nesto najudobnije sto sam ja nosio. Za zimske cipele je poznato da im udobnost nije jaca strana, dok su one udobnije i od patika. Kacim sutra sliku kada nadjem, redak je model a ne znam koji je, videcu na njima. E da i cena je visoka takodje, nisi stavio koliki ti je budzet pa ne znam. A ove iz uradi sam, za 3k moraju da se isplate. http://www.amazon.co.uk/Cat-Footwear-Mens-Kuray-Lace/dp/B0050B7U6G , to su te, samo sto su jebeno ruzne na slici...

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo steltfors za ~5000, jes da je bilo na akciji posto su imali samo 13tice u Sarajevskoj, i znam da su sad po 9-10-15 ljada, ali sigurno imaju neke akcije. Imao sam gepardke pre, dok sam radio na pijaci, u kojima ti se smrzavaju noge i pored 2 para carapa i jos par vunenih preko njih iako imaju ful koznu postavu. Pritom je cizma teska i neudobna.

Ovo ti je jedna od najlaksih cizama, nisu 100% nepromocive, mada ja bas i nisam to primetio, takodje, imaju toplu postavu i VRLO su udobne. U prevodu, mozes da radis sve sto si radio u patikama, samo sto si, u cizmama, jelte. Jedina je zamerka sto se relativno brzo ogule, ali redovno mazanje imalinom sve resava. :)

E da, sto se tice izgleda, jebiga, malo su bedess, ali jebem li ga i nije bas preporucljivo da odes na razgovor za posao, ali, barem ti je toplo :)

http://www.oceni.rs/soping/obuca/magnum-stealth-force-8-0-sz-cizme/

41vmo8OPT4L._SY395_.jpg

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovoru... :)

Ja sam inace gledao Stealth Force 2.0 WP, nasao sam ih za manje od 10k..

Generalno,treba mi nesto sto ce biti udobno,toplo i da ne propusta jer planiram kao i svake godine da cistim sneg pa ne bi da mi prsti pootpadaju za dva tri dana..

Mozda bi u obzir dosao i Elite Epider 8.0,ali ako ce ove da mi zavrse posao, rado bih ustedeo 4,5k :)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Sa SF sam gazio u ledene bare do članaka, ni kap vode nije došla do noge. Naravno, ako vežeš pertle ko Marmen džaba cela priča.

Taj neki fazon mi i treba :)

torima, evo u horusu za 9600... najbolje ih pozovi :)

http://www.facebook....&type=3

EDIT:

a i spajder im je 12k .... jebiga, ti proceni :)

Da,da, tamo sam ih i ja video :) Moracu da probam jedne i druge pa da vidim, sta znam,ako nema potrebe da dam 4 k vise,sto bih dao :)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam "zagrizao" za Magnumke is prostog razloga sto ortak ima neke koje nosi vec par zima,a prosledio mu ih je cale koji ih je isto tako nosio par zima a one i dalje nisu pohabane. Deluje mi kao pametna investicija..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ako mislimo na onaj satro-gistro-megajeftin autlet pored auto puta za Bg, onda sam cuo da bas i nisu neke cene... I koliko sam skapirao, ono im prdi prazno. Aj javni info iz prve ruke, majke ti. Posto kadkad prodjem tud, ali nikako da se nakanimo da svratimo, posto mi svi kazu da je skupo.

Ja sam "zagrizao" za Magnumke is prostog razloga sto ortak ima neke koje nosi vec par zima,a prosledio mu ih je cale koji ih je isto tako nosio par zima a one i dalje nisu pohabane. Deluje mi kao pametna investicija..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

matori, 3ca zima... nista im ne fali :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

matori, 3ca zima... nista im ne fali :)

Ti imas ove SF 2 WP ili? Mada kapiram da im je kvalitet isti kod svih,tako da ono... :)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

hmm, ne znam, meni to izgleda kao neki burzujski autlet... gledam popuste, i kao snizenje patika sa 10k na 7k, plus pljuni za gorivo i putarinu... jaoming... a ista je cena, mozda cak i jeftinije pored beogradskog sajma.... jebem li ga, ako uspes da nadjes sta dobro, javni :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

hmm, ne znam, meni to izgleda kao neki burzujski autlet... gledam popuste, i kao snizenje patika sa 10k na 7k, plus pljuni za gorivo i putarinu... jaoming... a ista je cena, mozda cak i jeftinije pored beogradskog sajma.... jebem li ga, ako uspes da nadjes sta dobro, javni :D

Dolaze is Novog Pazara i Nisha da pazare u Outlet Centar.

Burzujski Outlet jeste ali imaju lepe popuste pa mozes priustiti sebi neki model koji realno bez popusta tesko da mozes priustiti sebi.

Na otvaranju Outlet Centra starke patike su bile trichavih 500 dinara komad :D..Nisam uspeo da dodjem do njih :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...