Jump to content

Arrow


pirun

Recommended Posts

odgledao sam 6-7 epizoda druge sezone i serija mi se totalno srozala

 

napravili su je jos vise mejnstrim ako je to ikako bilo moguce

 

cak ni scene fajta tj akcione scene nisu ni izbliza dobre kao u prvoj sezoni (sto je generalno bilo iznenadjenje za mene)

 

arrow je sada socijalno prihvatljiva sisica sa jos melodrame oko njega i njegove porodice... sto mi je bilo podnosljivo u SE01 jer je bilo drugih kezual zanimljivih momenata... meh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koji lol od epizode, nevera.

 

A i ovaj, najveći strah amerikanaca, veći od terorizma i ebole, da će im nestati struje na 5 minuta pa će ljudi odmah da naleću kolima jedni na druge, pljačkanje, silovanje, okršaji sa murijom, itd.

 

Moraju malo da olade sa dramom i komplikacijama i to pod hitno, već pet epizoda se skoro sve razvlači.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

CW je tv stanica gde je totalno kul da se juri neki redemption likova koji ubijaju i siluju ( da li zbog svojih evil momenata ili pod uticajem/kontrolom drugih)

ovo im nije trebalo, ali nije da nije u skladu sa nacinom na koji se prave price u stripovima....

 

mada bi u stripu taj njegov cin postao osetno manje retardiran i strasan kada bi nekako nasli nacin da rezuju saru dok u seriji idu lagano u smeru da dina/laurel postane pravi canary...(mada katie cassidy dal je operisalal facu nakon prve sezone ili je samo previse smrsala uopste mi nije simpaticna kao na pocetku)

story-wise sa rojem sad ce da im bude fazon da se vidi ko ga kontrolise i zasto bla bla...do sa druge strane imaju thea long con (i sansu da tog lika isto ucine retardirani(ji)m)

Link to comment
Share on other sites

pa da brate, ali imali smo milion redemption arcova u prve dve sezone, dokle više majku mu :P Ovako bukvalno možeš da pogledaš prvih pet minuta da čisto vidiš konekretnu tematiku epizode, i zadnjih 5 minuta da vidiš razrešenje i onda klifhenger.

 

A mislim da je ovaj Katie prosto malo omatorila, da ne kažem - osušila se malkice... a i smršala.. pa je žgoljavija.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...