Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Mom najbližem ortaku je umro ćale juna ove godine :( Ali dajem plus za strip (čim mi se obnove zalihe) jer je zapravo dobar, i ako je jako depresivan.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hahah to se i meni desavalo, kako bedan osecaj.

Jednom sam cekao nocni a jeo, i masem rukama da saceka, pretrcavam sve, parkour, deluje mi kao da me ceka i samo krene I JOS ME GLEDA VOZAC :D wtf?

Mada mi se desavalo i da mi otvori na sred puta ako je na semaforu, to je pravi gud gaj basdrajver!

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom cekao autobus i stigao je onaj za decu sa posebnim potrebama koji je u stvari stao na semaforu, a ja onako prisao i cekam da se otvore vrata :( i onda mi je neka zena prisla i objasnila o cemu se radi :/

drug [roflmao]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jedan neostvareni sovjetski projekat, vrlo skromno i u duhu komunizma :D

DS5.jpg

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom cekao autobus i stigao je onaj za decu sa posebnim potrebama koji je u stvari stao na semaforu, a ja onako prisao i cekam da se otvore vrata :( i onda mi je neka zena prisla i objasnila o cemu se radi :/

ja bih se zabrinuo da su mi otvorili vrata, ovako je sve u redu :D

Link to comment
Share on other sites

@jurnjava za busom

Trebao sam da putujem u Palermo, pa krenem za Bg iz Vrsca dan pre toga(spavao u bgu). Bila je prevelika guzva u busu, pa sam stajao. Na nekoj stanici u nekom selu sam morao i ja da izadjem da bi ljudi iza mene mogli da izadju,(vrata na sredini) krenem da udjem u bus posle toga, vrata se zatvaraju, bus bi da krene i ja panicno krecem da vicem 'EJ BREEEEEE'....Naravno, putnici koji su tu bili krenu da vicu i ovaj stane. Usao sam u bus i onako nervozan i uplasen(sve stvari su mi dole u busu, a jako malo vremena bih imao da jurcam za time) proderem se 'JEL SI NORMALAN BRE MAJMUNCINO'. Nisam se tukao sa kondukterom btw :D da su mi nesto kenjali, iznabadao bih nekog koliko sam ispizdeo. Jeste da je bio mrak, ali debil nije ni pogledao u retrovizor da li su svi usli.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Jedan neostvareni sovjetski projekat, vrlo skromno i u duhu komunizma :D

palata sovjeta, trebalo je da bude najvisa zgrada na svetu u to vreme, sa skoro 500m visine i naravno lenjinovom bistom na vrhu...zanimljivo je da je trebalo da bude izgradjena na mestu srusenog hrama hrista spasitelja u moskvi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jedan neostvareni sovjetski projekat, vrlo skromno i u duhu komunizma :D

неостварен је јер нису могли да уклавире статику са тадашњим материјалима. Лењин је био огромна тежина над шупљим простором палате, без вертикалних директних потпора. прорачуни су показивали да неће стајати, па се одустало. зато је на месту Храма направљено купалиште.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

russian_palace.8u3fdnq4njgowk04co4ggkg8k.2yfri4b4dd4480sowkgog488.th.jpeg

као што се види на овом вертикалном пресеку, основа Палате је требало да буде огроман амфитеатар са куполом. то није могло тад да се изведе, из надам се очигледних разлога.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...