Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

ovaj dulio misli da je kompletan sadrzaj posta koji usledi nakon njegovog uvek upucen njemu :)

Па и јесте цео пост упућен мени

Оно је више ишло ономе ко је лупио минус (а кога си ти поменуо)

I rest my case.

rHhbN.jpg

Link to comment
Share on other sites

О дал је могуће да ћемо се натезати око овога, ишло је њему у смислу да тај неко види, али се обраћао мени, тј. одговарао је на мој пост, сигурно није одговарао на свој или на Дралетов.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dobar je ovaj Bru.

Na sliku napise hejt.... usledi Duljo post koji se ne bavi hejtom nego time da je slika vec bila sto puta, onda ODGOVORI sa postom koji ponovo sadrzi hejt na sliku... i na kraju napise "Nesto mi jases na negativnim talasima".

Не разумем.

Link to comment
Share on other sites

Не разумем.

Па имао си прилично негативан аутбрст на твајлајтовце, па си после мог поста имао још један, па си мени написао да сам негативан:)

Хоће да ти каже да нема негативност само једну раван:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То је и мени чудна конструкција, али мислим да је хтео да каже да ти је слика тригеровала хејт аутбрст на један од елемената слике:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Гобекли Тепе, налазиште у југоисточној Анадолији у Турској. Сматра се да је старо макар 12.000 година, у време када су, према званичној науци, пећински људи скакутали около и ударали жене мочугама у главу...

Поједини камени блокови су тешки од 10 до 20 тона, са централним од читавих 50. Сваки на себи има рељефе, а поред нама познатим призора, постоје и прикази помало чудних живуљки.

Цео комплекс је НАМЕРНО и уредно затрпан, како би се сачувао... када ко зна... а и због чега.

image10.jpggobeklitepe_nov08_2.jpg

vincent-j-musi-pillars-stand-at-gobekli-tepe-the-oldest-known-temple.jpg398px-Gobekli_Tepe_2.jpg

Gopekli_Tepe_BdW_2003-05_700px.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja cu morati doolia da blokiram... nit poznajem, nit imam ista protiv coveka, al ode mi 50% vremena na skrolovanje kroz tl;dr

Ali zašto jedostavno to ne uradiš, nego moraš to i javno da kažeš i time potencijalno uvrediš čoveka, ili još gore obeshrabriš da ga wotuje? Eto meni je recimo mnogo zanimljivo da čitam šta piše, jer ima vrlo lucidan stil pisanja i često se smejem njegovim objašnjenima i paralelama. Ako vidim da mi nije zanimljiva raspava jednostavno preskočim do sledeće slike.

Paz' boga ti, ode ti 50% vremena na skrolovanje, pa ne odmotavaš rolnu wc papira, nego jebenu stranicu foruma, jedna slika na ovom topiku zauzme više prostora nego jedan prosečan wot.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...