Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Лол јеботе:)

Увек су ми овакве ствари фасцинантне. У филмовима често буде доста оваквих небулоза (не мислим сад на она цепања длаке типа види се камера у ретровизору) и увек сам у фазону који курац, па то не траје две секунде, оно, имаш производ, знаш чему служи, брејнстормујете како ће да се рекламира, онда неко каже ај да сликамо рибу у стотом месецу и лика - и нико да каже да је то лол.

Онда зовеш фотографа, он долази, каже ша има, ти му кажеш шта треба и за шта је реклама - он не скапира да је то лол.

Онда проследиш фотке дизајнеру, даш му фотке производа, лого и те зајебанције да састави рекламу - он не скапира да је то лол.

Онда ви комуницирате, тераш га да ради ревизије и тако то, гледа вас неколико како је испало - и нико не скапира да је то лол.

Онда дате шефу на финално одобравање - и он не скапира да је то лол и одобри

И тако даље и тако ближе, ово је једна од ствари које ми никад, али никад неће бити јасне:)

(осим ако није фејк, мада небитно, прича стоји и за гомилу аутентичних трипова)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pre će biti da je neki <<random moderna titula>> menadžer to smislio i niko ne može da ga ubedi da je to lol jer je on završio prestižnu menadžersku školu za menadžerisanje i šta njemu ima tu neko da kenja :) znam za par primera tog tipa, doduše ne ovoliko eksremnih (ukoliko slika nije fejk naravno).

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pre će biti da je neki <<random moderna titula>> menadžer to smislio i niko ne može da ga ubedi da je to lol jer je on završio prestižnu menadžersku školu za menadžerisanje i šta njemu ima tu neko da kenja :) znam za par primera tog tipa, doduše ne ovoliko eksremnih (ukoliko slika nije fejk naravno).

disklejmuje jos par puta da vasu izjavu treba uzeti sa rezervom ako je fejk pls

ali da, ja sam sa docom na ovome, Dulio lepo je ziveti u tvom svetu equal peer-ova, ali kada baja kaze "radimo trudnicu" ne pomaze tu mnogo lolovanja od podredjenih :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

mislim da je ključ reklame u ciljanom tržištu.

s obzirom da testove na trudnoću najviše koriste glupe tinejdžerke kojima je okej da se jebu bez ikakve kontracepcije.

s obzirom da su dovoljno glupe da se dovedu u takvu situaciju, nisu baš najbistrije pa da shvate o čemu se radi na reklami gde lik i riba stoje i gledaju s oduševljenjem u neki štapić, pa su ribi nabacili stomak, čisto da bi bilo očigledno šta se tu reklamira.

naravno, ne zatrudnjuju samo glupi i nepažljivii, ali takvih ima gomila, pa su ovakvom reklamom obuhvatili sve slojeve ljudi koji se prcaju.

Edited by prota_
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

disklejmuje jos par puta da vasu izjavu treba uzeti sa rezervom ako je fejk pls

ali da, ja sam sa docom na ovome, Dulio lepo je ziveti u tvom svetu equal peer-ova, ali kada baja kaze "radimo trudnicu" ne pomaze tu mnogo lolovanja od podredjenih :)

Није ствар у иквал пировима, већ у тоталној небулози, сад си се ухватио за форму имагинарног примера којим сам појашњавао моју фасцинацију:)

Ево, Прота рецимо даје један занимљив аспект који се бави суштином и који ми није пао на памет, а чини ми се да је прилично плозибл

Хоћу да кажем да није толико ни битно да ли је то један главни лик коме не мош ништа да кажеш или три лика седе или дваес или је нека хипи фирма или је нека фашистичка фирма... кад је нешто толико небулозно, све су то тривијални подаци. Тако да ово Протино ''можда није небулозно'' представља заправо, по мени, једини валидан правац анализе, из простог разлога што је ПРЕВИШЕ небулозно, па нек се ради о не знам колко тупавом менаџеру и не знам колко лол логистици.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovo je do jaja engaging, sad oću da znam šta je ovo i naravno da ću bolje da zapamtim nego 35 scena orgazmičkog uživanja u sadržaju te tegle na koje sam oguglao

Oво је од истог тима, тако да контам да је и то за тест трудноће зајебанција:

hak.jpg

A koliko se povela priča ispada da je i prego test viralna, mislim ono, kad bi iko šerovao reklamu za štap na koji se piša (dobro, da je tako sročeno, onda bi :p)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Хоћу да кажем да није толико ни битно да ли је то један главни лик коме не мош ништа да кажеш или три лика седе или дваес или је нека хипи фирма или је нека фашистичка фирма... кад је нешто толико небулозно, све су то тривијални подаци.

pa kako nije bitno. Ja mislim da vecina tih nebuloznih situacija moze zapravo dosta lako da se objasni prostim chainom odgovornosti

Није ствар у иквал пировима, већ у тоталној небулози, сад си се ухватио за форму имагинарног примера којим сам појашњавао моју фасцинацију:)

pa ajd objasni onda fascinaciju koristeci neki generalnije termine, ili daj primer koji to bolje ilustruje, posto sve ostalo cega se ja setim se svodi na malo grupu ljudi koji su retardi i osmisle nesto, a onda svi na dalje "cute i rade svoj posao" jer uglavnom nece dobiti nista ako se zale, tipa ne postoji "bonus za extracurricular angazovanje" ili ih jednostavno boli kurac :)

Link to comment
Share on other sites

Оћу да кажем да кад је нешто превише ретардирано, дакле баш превише ретардирано (и немојте сад са триповима ''људи су ретардирани, добри мој Дуле, схвати то'' јер су ово евидентне ствари:) ) онда јебига, два лика или дваес ликова, небитно је. То оћу да кажем. О каквој год логистици се ради, кад је нешто ПРЕВИШЕ ретардирано ''прошло тестове'' и нашло се у етру, практично се губи важност да ли је у томе учествовало сто ликова или један.

Под ''ретардирано'' мислим на евидентно или на тако нешто, појео ме овај кретенски тинејџ сленг, све ми је ''ретардирано''...

Па тако, ако рецимо имамо сцену у бетмену (ја видо код првог гледања, тако да је ипак прилично ''видљива'') где се риба скењала у камиону и у првом кадру су јој руке уз тело, а у другом јој је рука џемована и изломљена у волану, онда сам у фазону ''океј, ЧУДНО је како нико од 739485739487 ликова који су у овоме учествовали није реко - људи, имамо пропуст у монтажи''. Да је тај филм правио један лик, не би ми уопште било чудно да се десио такав пропуст, вероватно 9 од 10 ликова и не извали кад гледа.

Е сад, да је бетмен у једном тренутку Кристијан Бејл, а у другом Ружица Сокић, то би ми било ПОТПУНО фасцинантно, НЕБИТНО да ли је филм правила једна особа или милион, тј. то је толики пропуст да је логистика иза остварења небитна, не би требало ни том једном лику да се деси да пропусти тако нешто.

Ваљда сам сад објаснио:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...