Jump to content

Pomoć oko kupovine igrica


Miksa

Recommended Posts

Planiram kupovinu FM 2013 i Assassins Creed 3 kad izađu, ali za OSX, ne za Windows. Šta mi preporučujete, gde da pazarim to? Kapiram da ćete reći Steam, ali oni deru za sad. Ne daje mi se 50 eura za FM. Da li oni naši GameS prodaju uopšte Mac verzije?

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

http://www.greenmang...l-manager-2013/ evo ti FMA za 29.99 dolara. Ja sam kupovao preko sajta i islo je bez problema sa intesinom internet karticom. Takodje moze da se aktiviraju i igre na stimu ako su na steam listi, ako ne instaliras njihovu tkz. kapsulu i igras. Procitaj malo njihov FAQ i bice ti sve jasno kako ide da se ne raspisujem.

Edit : Tek sam sad video da ti treba za OSX, tako da ti ovo moje ne znaci nista.

Edited by Member
Link to comment
Share on other sites

samo računaj da AC III i da kupiš tako nećeš moći da aktiviraš na Steamu, već direktno na UPlay-u. U svakom slučaju, sve što ima na Steamu, a da postoji verzija za OSX bi trebalo da bude dostupno tamo. Možeš i da čekiraš Amazon za njihov direct download i ganjaš neke akcije, mada realno nećeš skinuti možda više od 5€ u preorderu tako.

PS: gde god da kupiš igru, dok god imaš serial igre, sve je ok.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

aj da uzurpiram topik na momenat, jel postoji bilo kakva fora da se kupi iz srbije na originu

imam bf3 premium i imam 50% popusta za novi MoH, ali avaj nema srbije ni u origin klijentu niti na origin sajtu... ne prolaze mi ni fore sa nekom od exYu drzava

:|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jesmo, i tada nisam imao problema ali avaj, vise to ne prolazi... bar ne u mom slucaju sada :) pa svaka ideja je dobrodosla, bezveze da propadne popust :P

probaj preko vpn-a da prevaris origin o tvojem boravistu. n'umem detalje, ali znam da su tako aktivirali kljuceve za rusko trziste koji bi kasnije radili kako treba.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

pa zvanično nema šiping, a cena knjige se određuje shodno mestu sa kog pristupaš sajtu, ali je ta vrednost manja i ni u rangu standardne šiping cene za recimo knjigu sa nekog drugog sajta da ti stigne iz UK. A opet, nisam to pitao niti sam dobio odgovor i na pitanje koje jesam pitao :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...