Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vlada uskoro usvaja zakon koji omogućava dolazak Pej Pala u Srbiju

Tanjug | 06. 11. 2012. - 20:17h | Komentara: 9

Vlada Srbije naredne sedmice usvojiće izmene Zakona o deviznom poslovanju kojim će biti omogućen dolazak u našu zemlju svih kompanija koje pružaju usluge plaćanja preko Interneta, uključujući i Pej Pal, najavio je danas ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić.

On je, novinarima u Palati Srbija, rekao da će i dalje ostati zabrana otvaranja računa građana u inostranstvu zato što MMF i NBS smatraju da je to preuranjeno jer Srbija nije dovoljno ekonomski jaka.

- To nije prepreka za dolazak Pej Pala niti bilo kog drugog sistema za plaćanje preko interneta - ukazao je Dinkić.

On je rekao da će izmene Zakona o deviznom plaćanju značajno smanjiti birokratiju u deviznim plaćanjima, istakavši da će taj pravni akt biti usvojen u skupštini kada i Zakon o budžetu.

Link to comment
Share on other sites

vozio motor po kiši, ne osećam kolena :(

i ti si gledao prognozu na mobilnom, a? jebem ih u usta, da daju slepoj babi da baca novčić da l će da pada kiša, manje puta bi nas zajebala

Link to comment
Share on other sites

zapravo nisam ni gledao prognozu.

probudio se jutros, bacio pogled na prozor, video da sija sunce i to mi je već bilo dovoljno obzirom da sam hteo da skuntam još pola sata :D

ja sam išao do grada pa posle u ušće u bioskop, i pred polazak sam overio prognozu na androidu, stajalo je 0% kiša, jebem ih u usta škrbava

Link to comment
Share on other sites

Могуће. Ал ја сам у фазону, ако је стање такво, онда нек кења против војске у целини, а не само против вонјог свештенства. Јер, да је војска озбиљна, тада би за све официре критеријуми били ригорозни. Ако је неозбиљна, онда су критеријуми смехотрес и за оне на војној академији, а вероватно је и њу могуће завршити ако се има рендом новчана сума. калимеросмајли.јпг

Ја, нажалост, више него добро знам шта се дешава с војним свештенством, из прве руке, ал ме овакви а приори пљувачки постови, без познавања теме, нервирају.

Ja ne razumem sta ti tacno branis ovde? Obicnih oficira mora biti u vojsci, popova ne mora. Isto kao sto doktori koji rade za vojsku nisu vojna lica i isto kao sto za vreme rata SVI doktori lece i vojnike i na bojnom polju ako su regrutovani itd itd.

Koja je poenta imanja popova oficira u vreme mira? Ako dodje do rata, enlistovaces popove u vojsku i to je to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovo nije tacno, lekari koji rade u vojsci su takodje vojna lica i oficiri sa cinom...bilo da su na vma ili u kasarni u nekoj zabiti

Poznajem nekoliko stalnih lekara, hirurga cak, sa vma koji nisu vojna lica. I? Kao sto rekoh, ne moraju biti vojna lica da bi radili za vojsku, a pogotovo ne moraju biti na stalnom spisku ako im je jedina svrha u doba rata.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Imas i lekare generale i pukovnike. Videces, ispasce da je sveti sinod izdejstvovao ovo da bi ufurao 15 svojih u vojsku koji ce kroz par godina doci do visih cinova. Sveti sinod oce svog coveka u generalstabu, izgleda da situacija na Kosovu ne moze vise da ceka, popovi preuzimaju stvar.

Naravno, ovaj post je jedna velika posalica, nemojte me shvatiti ozbiljno!

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...